reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Każdy może założyć wątek i nikt do tego potrzebny nie jest [emoji2356]
Dzięki Mila za grupę, z przyjemnością dołączę [emoji3590][emoji3590]
 
Hej! 🤗 Trochę pospałam, wchodzę na forum a tu taka burza 🌪🤭
Ja rozumiem podejście dziewczyn, które dokładnie sprawdzają każda na wątku 👍🏻 Sama jestem tu anonimowo i nie podaje żadnych szczegółów bo się po prostu boje 🤷🏻‍♀️ Nigdy nie mamy pewności kto jest po drugiej stronie monitora..
Myśle, że powoli trzeba już zamykać listę osób, bo większość kobiet raczej już wie o ciąży 😉

Chociaż słuchajcie hit - wczoraj klientka w ciąży powiedziała mi, że do ich grupy dołączyła laska, która dowiedziała się o ciąży w 17 tyg 😂 Także spoznialskie zawsze się znajda 😁

U nas dziś 7+1, słaby sen, miałam ciagle koszmary, że złapała mnie korona i zle się czuje 😱 W dodatku mdłości i taki brak sił. Już 11, a ja jeszcze nie zaczęłam pracy... Także tak ☹️ Chciałabym móc wziąć l4 🙈

Milego weekendu dziewczyny! 😊
 
raczej nie boli to została stworzona 2 grupa bardziej chodzi o sposób w jaki to zrobiłaś. Dziewczyny je.ia się z tym juz od jakiegoś czasu. Asia ciągle gada piszcie do mnie piszcie żeby nie daj Bóg żadnej nie ominąć. Ania sprawdza do i jak pisze do góry o to. A Ty po prostu nagle jeb stworzyłam druga grupę gdzie nie ma weryfikacji. Ale mi weryfikacja z tego co zrozumiałam wymagane jest chyba uczestnictwo a to logiczne. Jakoś sobie nie wyobrażam że (ok teraz piszemy o bolacych cycach i pomysłach na obiad ale za jakiś czas jak się poznamy może poruszymy temat sexu w ciąży np.) i nie wyobrażam sobie że ktoś po drugiej stronie ch.j wie kto będzie czytał o seksie z orka i się tasowal no nieee.
Może lipny przykład ale tak to czuje dla mnie nie ma tematów tabu z kimś kogo znam i lubię więc logiczne ze nie chce żeby czytał to ktoś kto tylko czyta i kit wie kim jest
Ale w jaki sposób ja to zrobiłam że dostałam wzamian taki hejt?
Widziałam, że jest problem, niektóre dziewczyny chcą być na zamkniętym ale wg Was się nie nadają to dałam dla nich miejsce. Nie rozumiem o co chodzi i po ta spina w moja stronę? Przez to że Wy nie chcecie ich to mają być zostać na otwartym? Dlaczego chcecie decydować za te osoby? Jest różnica czy czyta wątek 20 osób, nawet jeśli wchodzą raz na jakiś czas niż 200 osób bo podczytują z innych wątków, np grudniowych itp.
Skoro Wam nie przeszkadza nowo powstała grupa to olejcie temat, ja napisałam grzecznie, że zrobiłam miejsce dla innych osób żeby nie czuły się "pokrzywdzone" a to jak Wy to interpretujecie to wasza sprawa.
Najbardziej chore jest to, że są tu osoby które myślą tak samo jak ja ale boją się odezwać bo zostaną zlinczowane za to, z góry będą skreślone i zostaną zhejtowane tak jak ja. Mnie to nie boli, każdy ma prawo mieć swoje zdanie.
Macie problem z moją osobą to usuńcie mnie z tej swojej grupy, na siłę się tam pchać nie będę. Nie rozumiem jak można komuś mówić, że jest dziwny tylko dlatego, że zrobił grupę dla pozostałych osób.... Nikt wam nie broni na tej grupie być i np pisać o mniej prywatnych sprawach jeśli macie taką ochotę a o prywatach na swojej. Po co robić dym. To Wy zrobiłyście na mnie atak gdzie ja tylko chciałam ułatwić sprawę dla innych :)
 
hihi @ziutkaKA świetna fotka ;) Ja w pierwszej ciąży czułam się piękna, bo mi się przy synku cera bardzo poprawiła i wydawało mi się, że brzuszek miałam w miarę zgrabny ;) A teraz jak patrzę na te zdjęcia to śmieję się do Męża dlaczego mi nie mówił prawdy tylko utwierdzał mnie w przekonaniu, że jestem piękna ;) hihi Choć sądzę, że nie ważne jak ktoś wygląda tylko jak się w swoim ciele czuje. A w tej ciąży póki co choć waga w miarę stoi to brzuszek już widać ;) i cera mi się pogorszyła :(.
 
reklama
Ale przecież to jest totalnie bez sensu i bicie piany. Ta grupa teraz nie zniknie nadal możecie się w niej udzielać po co tworzyć milion nowych wątków. Jak ktoś będzie chciał nadal się będzie udzielać tu.
Ja na Marcówkach udzielałam się i w jednej i w drugiej grupie bez spiny totalnej
a co się z tym gryzie? bo nie bardzo rozumiem :)
tam przecież są osoby które przeszyły Waszą weryfikację, a ja stworzyłam dla innych chętnych osób grupę które tej weryfikacji nie przeszły. Grupa została stworzona przeze mnie wczoraj przed północą a dziś daję o niej znać bo dopiero miałam czas o tym napisać
 
Do góry