reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja np mimo ze jestem na l4, wchodzę na forum codziennie rano bo mam.najwiecej czasu, nadrabiam cały dzień wstecz i jak ogarnę to wejdę jeszcze po poludniu albo wieczorem.
Czy czuję sie odludkiem ? Nie :D
Czy na zamknietym bardziej się otworzę? Tak
Czy boję że jak pokażę Wam foto usg to zapeszę? Niestety tak [emoji2368]
Ale taka jestem i nic z tym nie zrobię, też nie odpisuje każdej na posta i nie wymagam tego żeby wszyscy komentowali moje posty
Dziewczyny to nie jest tak że każda ma pisać codziennie. Są dziewczyny co średnio piszą co dwa, trzy dni. Ale wybaczcie tydzień przerwy , napisanie jednego posta albo polubienie wpisów innych to nawet na zamkniętym nigdy się nie zgra z grupą.
Sama mam czasami że cały dzień nic nie pisze. Ale staram się, chociaż kijowo się czuje, mam rodzinę do ogarnięcia, pracę ale chce tu być, chce z Wami pisać, poznawać, śmiać i płakać. Na tym polega poznawanie się.
 
reklama
Pozwolę się trochę wtrącić. O co Wy robicie tutaj awanturę? Wszystkie macie być mamami więc więcej ogarnięcia dla każdej. Na tym forum każdy SAM może założyć prywatny wątek, nie trzeba o to truć do aniaslu, która I tak ma dużo na głowie. Tworzycie go od miesiąca, ok ale wybaczcie to żadna filozofia go stworzyć. Jedna z Was stworzyła grupę zamknięta i się rzucacie na nią jakby nie wiem co Wam zrobiła. Patrzcie na siebie trochę ok? Zrobiłyście tu konkurs popularności i wzajemnej adoracji. Nie ładnie. Teraz dajcie jednym zapisać się na jedną, a innym na drugą tyle. Polska to jeszcze wolny kraj i nie każdy musi chcieć przechodzić selekcję jak na wyborach miss. Życzę żeby każda z Was przez okres ciąży dojrzała do pewnych spraw i starała się spojrzeć na pewne sprawy trochę z innej strony. Pozdrawiam i życzę Wam spokojnych 9 miesięcy ✌️
 
Mój pojechał dziś [emoji33]
Gratuluję dziewczyny [emoji7]Witam się w 7plus6.

Wczoraj mój tata zaszczepił się na Covid. Trochę się stresowałam. Ale jak wrócił zadzwonił i mówi że ok nawet ręka go nie boli. Mimo to nadal trzymam kciuki żeby było wszystko ok.

Muszę dziś mojego z molestować żeby pościel zmienił.
 
Pozwolę się trochę wtrącić. O co Wy robicie tutaj awanturę? Wszystkie macie być mamami więc więcej ogarnięcia dla każdej. Na tym forum każdy SAM może założyć prywatny wątek, nie trzeba o to truć do aniaslu, która I tak ma dużo na głowie. Tworzycie go od miesiąca, ok ale wybaczcie to żadna filozofia go stworzyć. Jedna z Was stworzyła grupę zamknięta i się rzucacie na nią jakby nie wiem co Wam zrobiła. Patrzcie na siebie trochę ok? Zrobiłyście tu konkurs popularności i wzajemnej adoracji. Nie ładnie. Teraz dajcie jednym zapisać się na jedną, a innym na drugą tyle. Polska to jeszcze wolny kraj i nie każdy musi chcieć przechodzić selekcję jak na wyborach miss. Życzę żeby każda z Was przez okres ciąży dojrzała do pewnych spraw i starała się spojrzeć na pewne sprawy trochę z innej strony. Pozdrawiam i życzę Wam spokojnych 9 miesięcy ✌️
Wlasnie moja potrzeba tej prywatnej grupy znacznie sie zwiekszyla :)

Dziekujemy za slowa rozsadku, ale chyba sie nie znamy?
 
Zobacz załącznik 1257724Ja dla rozluznienia atmosfery, troche z przymrużeniem oka 😅 mam nadzieje ze wszystkie skonczymy jednak w ‚troche’ lepszym stanie 😄🙈
hahaha to jaaa na bank mam mega wzdęcia i brzuch mi wywalilo a cyce też pod pachy lecą. Ale któraś też coś wspominała o wiecznie stojących sutkach przyjąć sie hahha
 
Pozwolę się trochę wtrącić. O co Wy robicie tutaj awanturę? Wszystkie macie być mamami więc więcej ogarnięcia dla każdej. Na tym forum każdy SAM może założyć prywatny wątek, nie trzeba o to truć do aniaslu, która I tak ma dużo na głowie. Tworzycie go od miesiąca, ok ale wybaczcie to żadna filozofia go stworzyć. Jedna z Was stworzyła grupę zamknięta i się rzucacie na nią jakby nie wiem co Wam zrobiła. Patrzcie na siebie trochę ok? Zrobiłyście tu konkurs popularności i wzajemnej adoracji. Nie ładnie. Teraz dajcie jednym zapisać się na jedną, a innym na drugą tyle. Polska to jeszcze wolny kraj i nie każdy musi chcieć przechodzić selekcję jak na wyborach miss. Życzę żeby każda z Was przez okres ciąży dojrzała do pewnych spraw i starała się spojrzeć na pewne sprawy trochę z innej strony. Pozdrawiam i życzę Wam spokojnych 9 miesięcy ✌️
Internet jest pełen trolli, dziewczyny chcą ich uniknąć na wątku prywatnym. Jedna z dziewczyn przeżyła z tego co kojarzę szykanowanie przez jedną z dziewczyn tu na BB.
Mnie osobiście prześladował ktoś przez 9 miesięcy, to było dawno, ale jak o tym myślę to dalej serce chce mi wyskoczyć i mam w oczach łzy. Dlatego nie życzę tego nikomu.
 
Pozwolę się trochę wtrącić. O co Wy robicie tutaj awanturę? Wszystkie macie być mamami więc więcej ogarnięcia dla każdej. Na tym forum każdy SAM może założyć prywatny wątek, nie trzeba o to truć do aniaslu, która I tak ma dużo na głowie. Tworzycie go od miesiąca, ok ale wybaczcie to żadna filozofia go stworzyć. Jedna z Was stworzyła grupę zamknięta i się rzucacie na nią jakby nie wiem co Wam zrobiła. Patrzcie na siebie trochę ok? Zrobiłyście tu konkurs popularności i wzajemnej adoracji. Nie ładnie. Teraz dajcie jednym zapisać się na jedną, a innym na drugą tyle. Polska to jeszcze wolny kraj i nie każdy musi chcieć przechodzić selekcję jak na wyborach miss. Życzę żeby każda z Was przez okres ciąży dojrzała do pewnych spraw i starała się spojrzeć na pewne sprawy trochę z innej strony. Pozdrawiam i życzę Wam spokojnych 9 miesięcy ✌️
hahaha matko gdzie jakaś spina pojawia się Ona HeraUnique cała na biało! Szok że ma Pani czas tak skrupulatnie wszystko przeglądać.
Oto jest żywy dowód na to dlaczego watro założyć prywatny wątek;)


Miłego dnia i wielu innych sensacji życzę aby był powód do wtracenia;)
Ps. Nikogo nie obrazilysmy myślę że tak za jest dorosła i nie potrsebuje adwokata
 
Ja wczoraj taką do piekarnika kupilam i zjadłam pół [emoji28]
Doberek w 7+5 :)
Wczoraj do mnie doszło że jestem na l4 od 3 tc[emoji23] szaleństwo i nie wiem jak do tego doszło [emoji23][emoji23]
No i zamiast korzystać i spać do woli to budzę się dziennie przed 6 [emoji849] to jest wkurzające [emoji3064]
Od wczoraj mam straszną ochotę na pizze to to musi być mój dzisiejszy obiad, ewentualnie kolacja ale nie wiem czy wytrzymam [emoji2960][emoji16]
 
reklama
Do góry