reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja miałam dostac okres w poniedziałek.4 dni później W czwartek zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Cały piątek i sobotę miałam mocno zajete 🍺🍺🍺.. oczywiście jak w poniedziałek zrobiłam betę i wyszła pozytywna to miałam wyrzuty sumienia no ale 🤷.. lekarz powiedział ze to nie powinno wpłynąć na ciążę bo przecież na początku malo kto wie że w niej jest Xd
Ja mialam dwie imprezy urodzinowe - 3 latka Syna (6 i 7 marzec ) wpadło jakieś wino i piwo smakowe i nieszczęsne fajki 🥺 byłam pewna że dostanę okres bo mnie tydzień przed planowanym (8marzec) okrem brzuch bardzo bolał. Jak 9 nie przyszła to od razu rzuciłam fajki i zaczęłam robić testy 😂 które były bardzo bladziutkie. Dopiero po tygodniu wyszedł ładny test. Także ten. Niby chcieliśmy się zacząć starać a praktycznie to była wpadka bo chciałam zacząć od nowego cyklu(właśnie przez te imprezy 😂)
 
my dzis mamy salatke z surowych warzyw (taka na salacie, wiec to jest salatka a nie surowka) z resztka pieczeni ze swiat i krem z kalafiora :D
Nie wiem czy znacie, ale uwielbiam blog kulinarny Aniagotuje. Ma takie normalne prepisy z normalnych skladnikow. Jej krem z kalafiora serio polecam. :)
Ja też cały czas korzystam z jej przepisów 🙂
 
Dobra to ja się witam dzisiaj i zapindalam do garów. Wczoraj o 21: 45 dowiedziałam. Się że mam teściów na obiedzie;) także tak.
Miłego dnia kochane.

Ps. W nocy wyłam tak nie boli kosx ogonowa nie mogę normalnie obciążać nóg chodzę i trzymam się ścian nie mogę się schylić tragedia dziewczyny jestem przerażona. Muszę koniecznie iść do fizjo typowo dla ciezarnych
 
201A8220-7EF0-4E4E-BA9C-D18DF9069FBE.jpeg
Ja dla rozluznienia atmosfery, troche z przymrużeniem oka 😅 mam nadzieje ze wszystkie skonczymy jednak w ‚troche’ lepszym stanie 😄🙈
 
Ja mam różnicę 12 dni i wg mnie nie powinna aż taka być ale kompletnie się tym nie przejmuję 🙂 jeśli kropek jest za malutki to nadrobi. Najważniejsze to dbać o siebie i się nie przejmować 🙂
U mnie na ostatnim USG ta sama Pani doktor zmierzyła z jednej strony na 11+1 a z drugiej na 10+5. Więc już wyszły 3 dni różnicy na tym samym sprzęcie w tym samym momencie :D A co dopiero jak między pomiarami jest rożnica czasowa :)
 
reklama
Witam. Ja również dołączam do listopadowych mam. Jest to moja 5 ciąża. Mam 2 dzieci i 2 poronienia (7 i 12 tydzień). Aktualnie 7+4. Teraz na lekach, acard, duphaston 3x1 i heparyna. Byłam wczoraj u innego lekarza i zwiększył mi dawke duphaston do 3x2 tabletki i kazał przyjść za 3 tygodnie. Czy któraś z Was brała takie wysokie dawki tego leku?
U mnie tak samo, 5 ciąża, 2 dzieci i 2 poronienia.
Luteina 3x1 plus neoparin
 
Do góry