reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Czy któraś jeszcze nie byla na pierwszym USG? Czy tylko ja zostałam 🙈 mój gin wraca dopiero w poniedziałek z urlopu i chyba się w końcu wybiorę 😬 od kilku dni objawy ciąży pojawiają mi sie dopiero po południu. Rano wstaje brzuch płaski, piersi zero, a teraz brzuch wywalony jak balon pewnie to wzdęcia, piersi umiarkowanie ale czuje je no i kac, delikatne mdłości. Czy ktoś ma podobnie ze dopiero po południu czy pod wieczór czuje dolegliwości ? Czy tylko ja jak zwykle na opak 🤣
Ja też jeszcze nie byłam w ogóle u lekarza. Do mojego jest bardzo ciężko się dostać i wizytę mam dopiero 12.04. Od jakiś 2 tygodni mam takie mdłości że już ledwo chodzę. Co bym nie zjadła zaraz chce mi się wymiotować...
 
Czy któraś jeszcze nie byla na pierwszym USG? Czy tylko ja zostałam 🙈 mój gin wraca dopiero w poniedziałek z urlopu i chyba się w końcu wybiorę 😬 od kilku dni objawy ciąży pojawiają mi sie dopiero po południu. Rano wstaje brzuch płaski, piersi zero, a teraz brzuch wywalony jak balon pewnie to wzdęcia, piersi umiarkowanie ale czuje je no i kac, delikatne mdłości. Czy ktoś ma podobnie ze dopiero po południu czy pod wieczór czuje dolegliwości ? Czy tylko ja jak zwykle na opak 🤣
Ja też czekam na pierwsze USG, jeszcze tydzień został
 
reklama
Do góry