reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Nie martw się na zapas, też miałam takie plamienie przez 2 dni i przeszło 😉

Ja dziś w nocy zauważyłam, że nie mogę już spać na brzuchu. Czuję się taka spuchnięta 😩 oby nie ziścił się mój największy strach - bliźniaki. W piatek o 19 się dowiem 💪🏻
staram się nie martwić bo mam problemy z progesteronem i myśle ze jak to się nie powtórzy będę mieć zwiekszona dawka z 2 na na 3 razy albo luteinę dołoży mi ( albo po łbie 😂😂😂 za te wszystkie stresy moje )
 
U mnie w rodzinie nie ma bliźniaków w ogóle, co nie zmienia faktu, że i tak się martwię 🙈 moja koleżanka z pracy ma bliźniaczki, a mówiła że w jej rodzinie też nigdy żadnych nie było 🙊
 
Mnie pobolewa często, to chyba normalnie, póki nie ma mocnych skurczów, plamienia czy krwawienia. Idziemy równo, ja jutro 6+0, czyli zaczynamy już 7 tydzień :)
Mnie pobolewa często, to chyba normalnie, póki nie ma mocnych skurczów, plamienia czy krwawienia. Idziemy równo, ja jutro 6+0, czyli zaczynamy już 7 tydzień :)
To cudownie idziemy równiutko😍po luteinie lepiej ale wczoraj wieczorem dość mocny ból ze trochę się zaniepokoil ale szybko ustało.w sb wizyta wiec zobaczymy czy się coś wylęgło 😁
 
Tyle tu się dzieje, że ciężko nadążyć :) ja dalej objawów mało, mdłości już prawie wcale. A z takich mniej oczywistych to mam piękna cerę, jak nigdy, mogłoby tak zostać 😱 i pełno nowych baby hair :D ale i na brzuchu pojawiły się włoski 🙈 Mnie piersi nie bolą, ale mam takie śmieszne uczucie jak wychodzę np na zewnątrz, że zaczynają mnie tak jakby piec, palić😅 ktoś tak ma jeszcze?
Widziałam, że przewija się temat badań NIPT, ja na pewno będę robić ale po prenatalnych i pappie. Bo jak wyjdzie słabo to i tak trzeba będzie amniopunkcje robić.. (ale oby nie). Zastanawiam się jeszcze tylko między Nifty a Sanco🤔
 
Super [emoji3589]
Ja już po wizycie :) Dzidzia 5,1mm z bijącym serduszkiem :) 6t3d
U mnie póki co minus 2.5kg
Hejka [emoji1307] My dziś 5+6 [emoji274] Jutro o 11:30 wizyta, cieszę się i denerwuje na maxa. Oby wszystko było w porządku!
Wasze piękne usg dają tyle radości [emoji7]

Dziewczyny czy ważycie się? Macie już coś na plus? Ja dziś weszłam na wagę, a tam prawie 1kg więcej [emoji23] Przeżyłam zawał, ale tak myśle, że może woda mi się zatrzymała. Nie jem aż tyle, by w takim tempie tyć [emoji2370]
 
Ja w związku z poprzednim poronieniem i tą słabą beta pierwszy raz bylam u gina jak mialam bete 462 czy coś koło tego, wtedy bez usg. Po 7 dniach usg i dziś w związku z plamieniem wczorajszym jadę na kolejne usg...
 
Ja w związku z poprzednim poronieniem i tą słabą beta pierwszy raz bylam u gina jak mialam bete 462 czy coś koło tego, wtedy bez usg. Po 7 dniach usg i dziś w związku z plamieniem wczorajszym jadę na kolejne usg...
Kurcze... Trzymam bardzo mocno kciuki 🙏 oby wszystko było dobrze. Daj znać po wizycie
 
reklama
Hejka ✊🏻 My dziś 5+6 🌞 Jutro o 11:30 wizyta, cieszę się i denerwuje na maxa. Oby wszystko było w porządku!
Wasze piękne usg dają tyle radości 😍

Dziewczyny czy ważycie się? Macie już coś na plus? Ja dziś weszłam na wagę, a tam prawie 1kg więcej 😂 Przeżyłam zawał, ale tak myśle, że może woda mi się zatrzymała. Nie jem aż tyle, by w takim tempie tyć 🤷🏻‍♀️
Nie przejmowałabym się aż tak. Wydaje mi się, że przez hormony i osłabioną perystaltykę mogą się zdarzyć spore wahania. Ja w poniedziałek ważyłam 1.2 kg więcej niż dziś, też się przestraszyłam że tak szybko przybieram. A dziś już waga wróciła do normy :) Powodzenia na wizycie!
 
Do góry