reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Tak czytam ze pecherzyk ciążowy 11mm odpowiada 5tyg 2 dni ciazy mam nadzieję że się jeszcze wszystko pokarze mnie już dziś ze stresu o nerwów glowa boli I nawet nie mam chęci nic zjeść jak ja wytrzymam te 3 tygodnie chyba jutro na bete pojde czy rosnie
 
reklama
Mam nadzieję że to przesunięta owulacja. Trzymam za Was kciuki. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić jaki to stres
Tak czytam ze pecherzyk ciążowy 11mm odpowiada 5tyg 2 dni ciazy mam nadzieję że się jeszcze wszystko pokarze mnie już dziś ze stresu o nerwów glowa boli I nawet nie mam chęci nic zjeść jak ja wytrzymam te 3 tygodnie chyba jutro na bete pojde czy rosnie
 
Też oglądam:) podoba mi się. Ja jak ty lubię medyczne klimaty. Kiedyś mój ulubiony serial to był Greys Anatomy ale po tych wszystkich śmierciach i parach na siłę przestałam oglądać.
Mam Tak samo :) ale ten jest super. Wcześniej oglądałam Glee (młodzieżowe, muzyczne) kiedyś do niego wrócę bo tez mi się podoba :D
 
Tak czytam ze pecherzyk ciążowy 11mm odpowiada 5tyg 2 dni ciazy mam nadzieję że się jeszcze wszystko pokarze mnie już dziś ze stresu o nerwów glowa boli I nawet nie mam chęci nic zjeść jak ja wytrzymam te 3 tygodnie chyba jutro na bete pojde czy rosnie
To jest ciezki czas dla Ciebie, sama jestem po pustym pecherzyku, tyle ze u mnie od poczatku byl tylko pecherzyk i totalnie zadnych struktur. Mimo to łudzilam sie ze bedzie ok. Moze sprobuj pojsc na wizyte ciut szybciej, bo 3 tyg to Ty sie wykonczysz.
 
Ogólnie tez lubię medyczne klimaty. Tylko jakos teraz w ciąży nie potrafię zaraz mam objawy wszystkiego, nawet chyba objawów postrzału bym się doszukiwała [emoji1787] Wiem mam chora głowę [emoji1787]
Dobre, z tym postrzałem😂😂 ja się bardzo przejmuje losem chorych i płaczę razem z nimi 🙄No i ja musze oglądać jak mojego nie ma w domu 😂 nienawidzi lekarzy, jak mam słuchać pod nosem jak marudzi to wolę nie włączać 😂
 
O kurczę. Brzmi to znajomo! Ja mam dokładnie podobnie. Najczęściej wieczorem gdy leżę dzieją się takie dziwne historie.
Będziemy o siebie dbać:*@Mag [emoji8][emoji8][emoji8]
Wiesz ogólnie wieczorem organizm jest juz zmeczony i chcialby odpoczac sobie i bardziej odczuwa się te wszystkie dolegliwości.. on sie tak domaga odpoczynku.. eh.. ciezko latwo zyc cholera.. 😅
@Jotka_ Twoja historia jest niesamowita, jestes silną babeczką, że to wszystko udzwignelas i pomimo to zawalczylas o kolejnego dzieciaczka :) jestem pod wrażeniem!
Kurcze dużo nas tutaj ze smutnymi historiami,ale wkoncu zaswieci nam slonko! 🥰 jesteśmy wszystkie na dobrej drodze. Podczas nieudanych prob wyplakalam morze łez, uznalam ze teraz kiedy sie udalo i jestem o krok dalej niz zwykle nie mam juz sily, zeby dalej sie zamartwiac. Ciesze sie kazdym dniem mojej ciazy, mam nadzieje, ze tak juz zostanie. I tego zycze kazdej z nas, zeby wszystko ukladalo sie po naszej mysli :)
O widzisz! Ciesz sie ,bo jest czym :) w końcu czekamy na nasze skarby. Ja to juz sobie nawet dziś do dzidzi żartowalam 🤣😂
 
Co za dzień.
A to dopiero pierwszy z dwóch tygodni zamkniętego żłobka [emoji3061][emoji3061][emoji3061]
Ja nie wiem czy ja jestem jakaś słaba czy ten moj pierworodny tak daje popalić że każdy by skapitulował.

Padam na twarz.

Jutro idę na USG , będzie to 5+2 , nie nastawiam się na bajery, ale może będzie pęcherzyk chociaż [emoji3526]
 
Nie wiem jakie parametry mam wiec z tym nie pomogę ale też od piątku biore progesteron dopochwowo i też plamienia znikneły . Lekarz mi powiedział , że mogą one być z niedoboru progesteronu a że wcześniej nie robiłam poziomu to nie wiem jaki miałam. Najważniejsze że pomogło 👍
Ja mam progesteron okej bo biore już 2 mce dopochwowo i w zastrzyku, a plamienia mimo tego były ( najpierw był niewielki krwiak) a potem chyba po prostu podrażnienie od aplikacji dopochwowej. I waśnie od 3 dni nie mam plamien tfu tfu. Dlatego tak się zastanawiam czy te podwyższone wartości w moczu nie są przypadkiem od tego.
 
reklama
Do góry