reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
U mnie to było tak że inaczej człowiek patrzy na swoje cele i ambicje mając lat 20 a inaczej 18 lat później. I to co kiedyś człowiekowi wydawało się priorytetem i super pracą teraz wcale już tak nie jest. Nie chcę na otwartym za dużo pisać ale napisze tak : Na mój widok ludzie nigdy się nie uśmiechają, zazwyczaj jest to płacz, złość, agresja. Na zdalnym- plusem jest to że nie muszę jeździć w teren.
Z praca mam dokładnie to samo. Wzięłam tydzień L4 jak dowiedziałam się o ciąży bo po prostu kiepsko się czułam. I tak na tym zwolnieniu trochę pracowałam...(bez komentarza). Ech mama i teściową mi powtarzają, że praca to tylko praca. Jutro jadę do biura chyba, że coś na wizycie wyjdzie nie tak (oby nie) i już mnie mdli jak myślę o dojedzie do biura i spędzeniu tak 8h. Niby człowiek chce pracować w ciąży, a z drugiej strony jest po prostu nią zmęczony...
 
I ja 😉 w tym roku trzydziestka 🤗 prezentem najbardziej wymarzonym bedzie dzidzius miesiac pozniej 😍
Ja też w tym roku 30, z tym że na najlepszy prezent w życiu będę czekać dwa miesiące. Z karty ciąży wynika że równo 2 miesiące, ale to wiadomo że różnie bywa. Niektóre kobiety rodzą szybciej a inne znowu po terminie.
 
Cześć wszystkim, trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty bo trochę ich dzisiaj będzie 😉
Dzisiaj w pracy poinformuję kierowniczkę o sytuacji. Ogólnie miałam poczekać z tą informacją ale w zeszłym tygodniu dostałam info, że w kwietniu bierze urlop, a wtedy wszystko spada na mnie, więc musi wiedzieć i może ogarnie kogoś do pomocy na te dni 🙂
Pytanie do dziewczyn ze Śląska, czy jesteście pewne, że nadal funkcjonują te darmowe badania prenatalne? Ja mam się zapisywać po kolejnej wizycie u gina, więc na razie tam nie dzwoniłam ale czytałam wczoraj o badaniach i mignęła mi informacja, że ten projekt był w latach chyba 2018 do 2020 🤔
Chyba, że jest kolejny program 🙂
Miłego dnia 😉
 
Cześć wszystkim, trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty bo trochę ich dzisiaj będzie 😉
Dzisiaj w pracy poinformuję kierowniczkę o sytuacji. Ogólnie miałam poczekać z tą informacją ale w zeszłym tygodniu dostałam info, że w kwietniu bierze urlop, a wtedy wszystko spada na mnie, więc musi wiedzieć i może ogarnie kogoś do pomocy na te dni 🙂
Pytanie do dziewczyn ze Śląska, czy jesteście pewne, że nadal funkcjonują te darmowe badania prenatalne? Ja mam się zapisywać po kolejnej wizycie u gina, więc na razie tam nie dzwoniłam ale czytałam wczoraj o badaniach i mignęła mi informacja, że ten projekt był w latach chyba 2018 do 2020 🤔
Chyba, że jest kolejny program 🙂
Miłego dnia 😉
Wiem, że w Tychach w EsteDerm projekt jest do końca 2021 r. Wydaje mi się, że w reszcie placówek projekty się skończyły.
 
Cześć wszystkim, trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty bo trochę ich dzisiaj będzie 😉
Dzisiaj w pracy poinformuję kierowniczkę o sytuacji. Ogólnie miałam poczekać z tą informacją ale w zeszłym tygodniu dostałam info, że w kwietniu bierze urlop, a wtedy wszystko spada na mnie, więc musi wiedzieć i może ogarnie kogoś do pomocy na te dni 🙂
Pytanie do dziewczyn ze Śląska, czy jesteście pewne, że nadal funkcjonują te darmowe badania prenatalne? Ja mam się zapisywać po kolejnej wizycie u gina, więc na razie tam nie dzwoniłam ale czytałam wczoraj o badaniach i mignęła mi informacja, że ten projekt był w latach chyba 2018 do 2020 🤔
Chyba, że jest kolejny program 🙂
Miłego dnia 😉
Ten projekt na pewno jest realizowany tez w tym roku, tylko nie w kazdej placowce, trzeba pytac. Pani w rejestracji w kato np mowila mi, ze nie wykorzystali limitu miejsc i dlatego nadal zapisuja, ale byc moze ze to bedzie juz jakas koncowka. Lepiej zapisac sie z wyprzedzeniem.
 
Wiem, że w Tychach w EsteDerm projekt jest do końca 2021 r. Wydaje mi się, że w reszcie placówek projekty się skończyły.

Ten projekt na pewno jest realizowany tez w tym roku, tylko nie w kazdej placowce, trzeba pytac. Pani w rejestracji w kato np mowila mi, ze nie wykorzystali limitu miejsc i dlatego nadal zapisuja, ale byc moze ze to bedzie juz jakas koncowka. Lepiej zapisac sie z wyprzedzeniem.
Ok, dzięki dziewczyny za informację 😉
 
Hej :) jutro koń ze 6 tydzień od dzisiaj jestem na l4 od rodzinnego do kolejnej wizyty za tydzień . Wtedy już od ginekologa jak będzie wszystko super :) czekamy na zdjęcia i dobre wieści powodzenia :) oby ten tydzień był dobry dla wszystkich :)
 
Oj tak idealnie :) ja w tym roku 34😪 chlip. Najbardziej dolujace urodziny do tej pory to 29, mysl ze to ostatnia 2 z przodu. Matko jak ja to przeżylam🤔🤔
U mnie nie bylo tak zle na 29te urodziny, mysle ze bardziej bym ubolewała na trzydziestke, gdybym nie wiedziala co mnie czeka miesiąc po niej 🤪
 
reklama
Do góry