reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Wiecie co, a ja nie mam żadnych huśtawek nastrojów. Zawsze przed okresem wychodziła ze mnie zołza, marudzialam albo płakałam na zmianę. A teraz - oaza spokoju. Nic mnie nie rusza. I uspokajam wszystkich dookoła. Zawsze w ciąży tak miałam. I teraz też. Czuję się silna, wiecie daje życie i te sprawy. Głowę nosze wysoko i nie boje się ludzi :) Gdyby nie mdłości, czułabym się , jak bogini 🤣
Ekstra 😍 zazdroszczę bardzo, bo ja jestem mega płaczek teraz 🙈😂
 
reklama
Wiecie co, a ja nie mam żadnych huśtawek nastrojów. Zawsze przed okresem wychodziła ze mnie zołza, marudzialam albo płakałam na zmianę. A teraz - oaza spokoju. Nic mnie nie rusza. I uspokajam wszystkich dookoła. Zawsze w ciąży tak miałam. I teraz też. Czuję się silna, wiecie daje życie i te sprawy. Głowę nosze wysoko i nie boje się ludzi :) Gdyby nie mdłości, czułabym się , jak bogini 🤣
Zazdroszczę. Ja mam jakby pms, jest ok a za chwilę jestem zła jak nie wiem. Najbardziej denerwują mnie klienci którzy ciągle coś chcą 🥴 najgorzej jak jest taki który ma wszystko rozpisane czarno na białym ale nie chce mu się czytać tylko chce żeby mu to powiedzieć . Mam ochotę zamordowac.
 
Zazdroszczę. Ja mam jakby pms, jest ok a za chwilę jestem zła jak nie wiem. Najbardziej denerwują mnie klienci którzy ciągle coś chcą 🥴 najgorzej jak jest taki który ma wszystko rozpisane czarno na białym ale nie chce mu się czytać tylko chce żeby mu to powiedzieć . Mam ochotę zamordowac.
Identycznie mam tak samo z klientami...
 
Madzia a czy to nie my przypadkiem się umawiałyśmy na NIE mycie okien przed świętami?? Bo teraz muszę umyć, a mi się nie chce 😂😂
o jezu zapomniałam. Całkiem haha słońce przyswiecilo młody chciał na balkonie się pobawić (ja z nim siedzę i go pilnuje) więc sama mi szmata i płyn do rąk wpadly. Ale spokojnie Aniu umyłam tylko połowę z czego połowę połowy juz młody z kotem mi uwalili.
 
Wszystkie objawy zniknęły jak ręka odjął. Piersi nie bolą, żadnych mdłości. Tak to można żyć 😁 tylko strasznie chce mi się spać 😩 wracam z pracy o 18, idę z psem na spacer i padam i 20 🤣
 
reklama
Do góry