reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny macie takie straszne upławy, śluz? Mnie to trochę przeraża bo u mnie jest go dużo. Przezroczysty i taki wodnity. Ciągle czuje jakby coś leciało, idę do WC a to właśnie takie coś.
Dziś jestem jak zoombie.. Nic mi się nie chce, robię szybki obiad i idę spać bo tragedia. Brzuch mnie znowu trochę boli, nudności aż tak dziś nie dokuczają chyba że pije po jedzeniu i w trakcie to wtedy jest okropnie. Nie czaje czemu tak mam 🙄
 
reklama
U mnie właśnie zaczyna sie spadek formy [emoji15] powieki opadają...
Dziewczyny macie takie straszne upławy, śluz? Mnie to trochę przeraża bo u mnie jest go dużo. Przezroczysty i taki wodnity. Ciągle czuje jakby coś leciało, idę do WC a to właśnie takie coś.
Dziś jestem jak zoombie.. Nic mi się nie chce, robię szybki obiad i idę spać bo tragedia. Brzuch mnie znowu trochę boli, nudności aż tak dziś nie dokuczają chyba że pije po jedzeniu i w trakcie to wtedy jest okropnie. Nie czaje czemu tak mam [emoji849]
 
Dziewczyny zwróćcie uwagę ile jest poronień.
To jest straszne. Nie sądziłam, że aż tyle.

Ale tym razem u nas wszystkich musi być dobrze :) Musi i koniec.

Zaraz spadam do domu przebrać się i będę śmigać do lekarza.
Tak sobie myślę, że chyba za wcześnie on mi kazał przyjechać. Wg OM mam 5+5, ale od ostatniego poronienia mam cykle 26 dniowe i przesuniętą o kilka dni owulacje., więc ciąża może być młodsza i pewnie serduszka nie będzie. Jak myślicie??
 
Dziewczyny zwróćcie uwagę ile jest poronień.
To jest straszne. Nie sądziłam, że aż tyle.

Ale tym razem u nas wszystkich musi być dobrze :) Musi i koniec.

Zaraz spadam do domu przebrać się i będę śmigać do lekarza.
Tak sobie myślę, że chyba za wcześnie on mi kazał przyjechać. Wg OM mam 5+5, ale od ostatniego poronienia mam cykle 26 dniowe i przesuniętą o kilka dni owulacje., więc ciąża może być młodsza i pewnie serduszka nie będzie. Jak myślicie??
Ja byłam na wizycie wg OM 5t4d i było za wcześnie. To wszystko zależy od organizmu, sprzętu. Daj znać po wizycie i trzymam kciuki 😊
 
Dziewczyny macie takie straszne upławy, śluz? Mnie to trochę przeraża bo u mnie jest go dużo. Przezroczysty i taki wodnity. Ciągle czuje jakby coś leciało, idę do WC a to właśnie takie coś.
Dziś jestem jak zoombie.. Nic mi się nie chce, robię szybki obiad i idę spać bo tragedia. Brzuch mnie znowu trochę boli, nudności aż tak dziś nie dokuczają chyba że pije po jedzeniu i w trakcie to wtedy jest okropnie. Nie czaje czemu tak mam 🙄
tak okropny! Podobno normalne
 
Apropo zwierzaków :)
 

Załączniki

  • 6336d1f8-54ca-4b6d-b534-03edcc310fd9.jpg
    6336d1f8-54ca-4b6d-b534-03edcc310fd9.jpg
    55,7 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Do góry