reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

@Lena142 będzie dobrze. Ja idę we wtorek i też mam kilka obaw ale staram się myśleć pozytywnie[emoji846]
Tez idę we wtorek . Wiem ze jeszcze wcześniej na serduszko ale chxesz już hyc pod opieka lekarza i usłyszeć ze wszystko dobrze . Naszczescie mój przyjmuje bez zapisów także zawsze mogę iść kiedy chce wiec spoko
 
reklama
Hej Mamuśki!
Ja dzisiaj w bardzo dobrym humorze, objawów jak zwykle brak. Od wczorajszego wieczoru delikatne ciągniecie w pachwinach, z którego baaaaardzo się cieszę 😀😀😀
ja już po maratonie w kuchni, obiadek na dzisiaj i jutro gotowy.

Aaa i ja mam następne usg w sobotę rano wiec będę chyba pierwsza zdawać relacje jak rozwija się dzidzia 😍🥰
 
Dziękuję za cudowne słowa wsparcia [emoji173]ja za Was również trzymam mocno, bedziemy obie super mamami [emoji173]
wiem co czujesz bo czuje się podobnie też to moja 3 ciąża a dziecka w domu jeszcze nie mamy. Uważam że to normalne po takich przeżyciach. Nie zrozumie ten kto nie doświadczył. Nigdy nie myślałam że taka długa drogę trzeba przejść by zostać rodzicem ale tym razem uda nam się i wam też [emoji173]️będę trzymała za ciebie mocno kciuki i żebyś zobaczyła jak pięknie bije serduszko [emoji173]️ jak ci źle zawsze możesz tu pisać [emoji846]czasem trzeba uwolnić te źle emocje. Po to jesteśmy tu aby się wspierać. Uważam że te bóle będą świadczyć o powiększaniu macicy i będzie wszystko dobrze[emoji846]a na koleżankę z pracy nie patrz ty będziesz też planować i będziesz cudowna mama [emoji173]️
 
reklama
Do góry