reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
@MamaPoRazTrzeci Jeszcze może się odmienic. Ja od początku uwielbiałam kawę a jej zapach był dla mnie boski. Dzisiaj aż mnie szarpało na wymioty jak tylko poczułam.
A mnie kawa obrzydła już na samym początku. Jeszcze przed terminem miesiączki. Tzn najpierw zapomniałam zrobić i jak nie bolała mnie głowa koło południa (normalnie już by mi pękała bez kawy), to stwierdziłam, że po co teraz robić. Na drugi dzień to samo. A po kilku dniach, gdy w końcu sobie zrobiłam (ta mężowa tak pachniała), to mdliło mnie cały dzień. I zła jestem trochę, bo właśnie kilka tygodni temu kupilam jakieś dwie kawy, które takie lepsze niby są i chciałam spróbować [emoji85]
 
@Mila90 Tobie również dobrego dnia[emoji846]
A ja bym chciała, żeby u mnie zostały objawy takie jak teraz [emoji28] bo jak tak czytam o tych mdlosciach, wymiotach, bólach, płakaniu to wystarczy mi ta senność [emoji14] dzisiaj, póki co czuje się świetnie, śniadanie zjedzone, poki co energia dopisuje i dobry humor [emoji6] potem jedziemy na obiad do rodziców, więc forum ogarnę wieczorem [emoji6] miłego dnia [emoji6]
 
@Natalia29tj u mnie pada śnieg [emoji22]szaro, buro. Najchętniej bym z łóżka nie wychodziła.
Dzień dobry w niedzielę [emoji6]

U nas za oknem piękne słoneczko. Czuć wiosnę w powietrzu, aż chce się wyjść na spacer i zobaczyć jak wszystko budzi się do życia. To takie symboliczne, że u nas też na wiosnę rozwija się nowe życie w brzuszkach [emoji6] ja na usg zapisze się na 3 kwietnia, będę wtedy w połowie 7 tygodnia, mam nadzieję, że wtedy będzie widać serduszko [emoji6]

Miłego dnia wszytskim
 
@Lena142 będzie dobrze. Ja idę we wtorek i też mam kilka obaw ale staram się myśleć pozytywnie[emoji846]
Tak was czytam i przypomina mi się jak mi kawa w pierwszej ciąży zaczęła śmierdzieć a jeszcze nie wiedziałam że jestem i nawet nie zatesknilam za tą kawa potem [emoji28]
W tej ciąży kawa jest ok, ale od rana zawsze mnie mdli dopóki czegoś nie zjem..
W poniedziałek dopiero umawiam się do lekarza, oby udało się dość szybko bo zaczynam już mieć jakies głupie myśli.. [emoji17]
 
reklama
Do góry