reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dziwnym trafem post o wieku 22lat zacytowałaś i odniosłaś się jakim to gówniakiem byłaś w tym samym wieku 🤣 no faktycznie zbieg okoliczności.
Odebrałam personalnie bo odpisałaś do mojej wiadomości, czego tu nie rozumiesz? :) co nie znaczy, że mnie "uraziłaś" bo wcale nie, nie miałaś czym. Tu jest mnóstwo ludzi, taka odpowiedzią kogoś innego mogłabyś obrazić dlatego napisałam o kulturze bo ona obowiązuje, nie tylko w realu ale i na forum.
Cytując: "Tez mialam lat 22. Tez bylam niepokorna,a teraz będąc starsza i bardziej doświadczona"
I co, tu też powiesz, że nie masz mnie na myśli? :) No tak, to takie "polaczkowe" jak starsza to bardziej doświadczona... No nie powiedziałabym, że to jest reguła.
Też byłaś niepokorna.. Na jakiej podstawie stwierdzasz, że ja jestem? :)
Ja tu tylko wspomniałam o kulturze więc nie wiem co ma z tym wspólnego bycie pokornym- odnosząc się do Twojej wypowiedzi.
Tu nie chodzi o omijanie postów, nie komentowanie, nie rozmawianie między sobą.
Ja nie mam z tym problemu, temat zakończymy i tyle. Zawsze można zacząć nowy i dużo ciekawszy :)
Tak patrzę, że Ty masz większy problem z tym co ja napisałam niż ja z gówniakiem. Spokojnie, stres nie jest wskazany w ciąży :)
Zluzuj trochę :) ja też jestem bardzo młoda w naszej grupie i wcale mnie nie uraziły te posty o gówniakach :) ba ja właśnie się tak czuje! Mimo że ciąża planowana, życie "w miarę" ułożone. Trochę uśmiechu i dystansu :) Ja od siebie mogę dodać że jestem niepełnosprawna i potrafie się z tej swojej ułomności śmiać, więc nie ma sensu się obrażać o luźne żarty o wieku :)
 
Dziwnym trafem post o wieku 22lat zacytowałaś i odniosłaś się jakim to gówniakiem byłaś w tym samym wieku 🤣 no faktycznie zbieg okoliczności.
Odebrałam personalnie bo odpisałaś do mojej wiadomości, czego tu nie rozumiesz? :) co nie znaczy, że mnie "uraziłaś" bo wcale nie, nie miałaś czym. Tu jest mnóstwo ludzi, taka odpowiedzią kogoś innego mogłabyś obrazić dlatego napisałam o kulturze bo ona obowiązuje, nie tylko w realu ale i na forum.
Cytując: "Tez mialam lat 22. Tez bylam niepokorna,a teraz będąc starsza i bardziej doświadczona"
I co, tu też powiesz, że nie masz mnie na myśli? :) No tak, to takie "polaczkowe" jak starsza to bardziej doświadczona... No nie powiedziałabym, że to jest reguła.
Też byłaś niepokorna.. Na jakiej podstawie stwierdzasz, że ja jestem? :)
Ja tu tylko wspomniałam o kulturze więc nie wiem co ma z tym wspólnego bycie pokornym- odnosząc się do Twojej wypowiedzi.
Tu nie chodzi o omijanie postów, nie komentowanie, nie rozmawianie między sobą.
Ja nie mam z tym problemu, temat zakończymy i tyle. Zawsze można zacząć nowy i dużo ciekawszy :)
Tak patrzę, że Ty masz większy problem z tym co ja napisałam niż ja z gówniakiem. Spokojnie, stres nie jest wskazany w ciąży :)
przecież Jotka była w tym samym wieku... Opisywała siebie ale odpowiadała na Twoja wiadomość... Nic złego nie napisała, określiła tak siebie jak dziewczyny po 30 określają, że mają ciąże geriatryczną... I nikt nie uważa, że ktoś komuś jakieś aluzje robi 🤦🏼‍♀️
 
Dziewczyny poszłam na usg. Zapisałam. Się po 18 na 19: 40 było widać pecherzyk ale też torbiel w jajniku 3cm i płyn w zatoce prawdopodobnie przez to mam takie bóle brzucha... Ciąża nienjest pozamaciczna to najważniejsze oby ta torbiel się wchlonela bo trochę się boje
 
reklama
No ja mam na 16 tego , no idealnie. Opowiadaj kiedy pierwsza wizyte planujesz?

O to fajnie, mamy ten sam termin (przynajmniej do czasu, aż lekarz zweryfikuje termin porodu) Ja wcześniej wspominałam że mieszkam w UK i jutro dopiero mam rozmowę telefoniczną z lekarzem. Ale myślę iść prywatnie na usg w 7-8 tygodniu żeby mieć pewność że serduszko już będzie biło. Myślicie, że już wtedy powinno być widać wszystko co nie?
 
Do góry