reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Mnie na tą chwilę męczy senność po południami. I o ile póki co mogłam sobie pozwolić na drzemke, to w przyszłym tygodniu mam drugie zmiany w pracy i zastanawiam się jak przeżyje bez drzemki 🙈
 
reklama
Zostaw ☺️ ja odkładam zastrzyki spowrotem do oryginalnych kartonów. I to wszystko będę wkładać to jakiegoś wielkiego pudla.
Te zdjęcia są takie wymowne, takie magiczne 😍 magia miłości. Potem można fotki wysyłać do fundacji trombofilii jeśli ktoś ma ochotę i są inspiracją dla innych trombek, które tracą nadzieję...
Tu można poczytać o akcji :


Zobacz załącznik 1248045
Zobacz załącznik 1248049
Mówiłam mężowi właśnie o tym i sam mówi że to fajny pomysł. Ile my kobiety dla dziecka zniesiemy byle urodzić ❤️ kupię duże pudełko i wszystkie będą tam. Mam nadzieję że wszystkie zbierzemy komplet ponad 300 ❤️ dla mnie wszystkie kobiety które urodzily przy tej chorobie są motywacja że mi się też uda. Nie sądziłam że jest nas tak wiele
 
Ojej to faktycznie ta sama sytuacja 😰
Też byłam pewna, że to koniec. Nawet podczas okresu nie mam tyle krwi...

Widać mamy waleczne dzieci 🙏
Kiedy masz kolejną kontrolę?
Ja za tydzień i do tego czasu reżim łóżkowy. Wstaje tylko do toalety i umyć się.
No i staram się o tym nie myśleć. Obstawiłam się książkami, filmami i jestem dobrej myśli 💞
Do ginekologa idę 18.03, staram się czekać cierpliwie i cieszyć z każdego dnia. Mam tak samo, jestem dosłownie przyklejona do łóżka i nigdzie poza łazienką się nie ruszam
 
Mam tak samo, też niestety muszę w ciąży używać podpasek. Od początku miałam plamienia a w czwartek trafiłam na IP z potężnym krwotokiem. Byłam pewna, że to koniec. Nigdy bym nie pomyślała, że dziecko może coś takiego przetrwać, a jednak okazało się że serduszko bije. Nie mogłam w to uwierzyć. Chwilę wcześniej lekarz mówił, że może być konieczne łyżeczkowanie a jednak zdarzył się cud. Jak zobaczyłam na ekranie monitora, że serce bije to była najszczęśliwsza chwila w moim życiu. Zdaje sobie sprawę, że do szczęśliwego zakończenia jeszcze daleka droga ale też staram się mimo wszystko myśleć pozytywnie
To całe szczęście że bije serduszko oby jak najszybciej krwawienie minęło.
Mam to samo z budzeniem. Chodzę spać o 21 a budzę się w środku nocy. Kupiłam takie lekarstwo homeopatyczne (na mdłości i bezsenność) i po dwóch dniach już trochę lepiej. Budzę się, ale zaraz zasypiam. To się nazywa cocculus indicus 9.
Muszę się w takie zaopatrzyc bo ostatnio właśnie jak dziecko mnie obudzi w nocy to rzucam się na łóżku i nie mogę usunąć
Ja nie mogę przejść koło kosza na śmieci nawet jeśli jest zapełniony tylko do połowy [emoji15] ble
I jak mój połówek otworzył smaczki dla psa to aż mnie wykręciło [emoji85]
Ostatnio miałam to samo jak dawalam psu karmę
bardzo mi przykro, trzymaj sie [emoji3590]
 
ja z czerwca 1983. Wygrałam, gówniary 🤣🤣🤣
Muszę niestety odebrać te wygrana :)))) ale dopiero za tydzień. Póki co jestem rówieśniczka mamyporaztrzeci i tego się trzymajmy ale rocznik 1982.

mnostwo się tu dzieje na forum. Ja dotarłam po urlopie do domu, pranie pranie pranie i przestawienie się na normalny tor od poniedziałku.

witam wszystkie mamy listopadowe. Ściskam mocno te które jeszcze nie są pewne wyników... kobiety maja niesamowita moc przetrwania najcięższych chwil ❤

ja czekam na pierwsze usg, licząc od poronienia (powiedzmy ze żywa krew, krwawiłam w sumie trzy tygodnie ostatni tydzień traktuje jako @. Dzień najniższej temperatury oraz dzień po tym jak zauważyłam taka mała błonkę o obłym kształcie. Sorki za szczegół ale nie spodziewałam się ze taka młoda ciaza jakkolwiek „wyglada” a to na 100% nie była normalna krew jedynie. Zaraz po tym zaczęłam się już normalnie czuć. Kilka dni krwawienia i nowy cykl - mam nadzieje ze ostatni na 9 miesięcy :)))
 
reklama
Do góry