reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej u mnie wedle om 23.01 powinien być szósty tydzień i trzeci dzień a ciąża jest młodsza więc pewnie też się coś poprzesuwało A który ty masz tydzień ?na pewno zarodek i serduszko będzie widać w siódmym tygodniu.Natomiast dziewczyny miały już teraz śliczne zdjęcia a były na przykład w piątym tygodniu albo szóstym tygodniu, pewnie zależy od sprzętu u lekarza. No i oczywiście stopień zaawansowania ciąży. Masz zdjęcie?
Dziewczyny,
Ja tez byłam dzisiaj na usg i jest pęcherzyk ciążowy 0,9 mm i w środku piękny pierścionek (ciałko żółte) :)) Jak myślicie kiedy może być widać zarodek i serduszko? U mnie OM 25.01 ale musiała się przesunąć owulacja i pewnie zagnieżdżenie. Przynajmniej tak sobie na razie tłumacze bo wiem ze u Was z taka data OM już widzicie serduszka.
 
reklama
Hej u mnie wedle om 23.01 powinien być szósty tydzień i trzeci dzień a ciąża jest młodsza więc pewnie też się coś poprzesuwało A który ty masz tydzień ?na pewno zarodek i serduszko będzie widać w siódmym tygodniu.Natomiast dziewczyny miały już teraz śliczne zdjęcia a były na przykład w piątym tygodniu albo szóstym tygodniu, pewnie zależy od sprzętu u lekarza. No i oczywiście stopień zaawansowania ciąży. Masz zdjęcie?
O czyli u mnie będzie 6t1d (skoro OM 25.01.2021)? Kompletnie nie umiem tego liczyć, wszystko co związane z ciążą jest dla mnie nowością ponieważ zatrzymałam się na etapie leczenia i diagnozy.
Mam zdjęcie :)
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2021-03-9 o 18.30.07.png
    Zrzut ekranu 2021-03-9 o 18.30.07.png
    83,3 KB · Wyświetleń: 94
Kochane dziewczynki, ja Was bede musiała opuścić. Wczoraj beta 13,9 mlU/ml, dzis zrobilam test o czułości 10 i wyszedł negatywny, wiec nie ma co się łudzić. Życzę Wam wszystkim zdrowej i spokojnej ciąży.
bardzo mi przykro ale może jednak warto powtórzyć betę. Tule mocno😗😘😘😘
 
Kochane dziewczynki, ja Was bede musiała opuścić. Wczoraj beta 13,9 mlU/ml, dzis zrobilam test o czułości 10 i wyszedł negatywny, wiec nie ma co się łudzić. Życzę Wam wszystkim zdrowej i spokojnej ciąży.
Może powtórz jeszcze jutro bete. Testami tak bym się nie sugerowała - ja przy becie 37 miałam bardzo słabą kreskę... Może beta na chwilę stanęła, a potem znowu wystrzeli.
 
Piękne zdjęcie!
Na to wygląda ale sprawdź sobie w kalkulatorze ciążowym np medonet albo inny:)
O czyli u mnie będzie 6t1d (skoro OM 25.01.2021)? Kompletnie nie umiem tego liczyć, wszystko co związane z ciążą jest dla mnie nowością ponieważ zatrzymałam się na etapie leczenia i diagnozy.
Mam zdjęcie :)
Nie wiem czy wam pisałam ale jutro idę ponownie na usg i betę. Zobaczymy idę do innego lekarza
 
Piękne zdjęcie!
Na to wygląda ale sprawdź sobie w kalkulatorze ciążowym np medonet albo inny:) Nie wiem czy wam pisałam ale jutro idę ponownie na usg i betę. Zobaczymy idę do innego lekarza
Przepraszam, że pytam bo już pewnie pisałaś, ale to będzie Twoje kolejne USG? Co dotychczas widziałaś?:)
 
O czyli u mnie będzie 6t1d (skoro OM 25.01.2021)? Kompletnie nie umiem tego liczyć, wszystko co związane z ciążą jest dla mnie nowością ponieważ zatrzymałam się na etapie leczenia i diagnozy.
Mam zdjęcie :)
Nie stresuj się jest piękny pęcherzyk żółtkowy dzidzia lada dzień się pojawi mogła się owulacja przesunąć. Jeżeli lekarz nie mówił nic co mogłoby cię zmartwić to nie stresuj się. Na następnej wizycie zobaczysz piękna fasolke z serduszkiem
 
reklama
Nie stresuj się jest piękny pęcherzyk żółtkowy dzidzia lada dzień się pojawi mogła się owulacja przesunąć. Jeżeli lekarz nie mówił nic co mogłoby cię zmartwić to nie stresuj się. Na następnej wizycie zobaczysz piękna fasolke z serduszkiem
Dziękuję! Też mam taką cichą nadzieję, że w końcu pojawi się już bąbel z serduszkiem 😍😍
 
Do góry