reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dzięki:* mój by zemdlał więc ja robię sobie je sama. Mój 8 latek chciał mi robić ale myślę że bym z tego cało nie wyszła [emoji23]
A ja ma brzuchu mam jeden wielki fałd [emoji23]
Mi robi je partner, ja bym sama sobie nie dała rady [emoji14]
Korzystaliśmy z tego filmiku (
) mocno łapie duży fałd skóry, dość dynamicznie wbija i powoli wpuszcza płyn. Siniaków nie mam, tylko lekkie plamki po wkłuciach.
 
reklama
Piękne zdjęcie!
Na to wygląda ale sprawdź sobie w kalkulatorze ciążowym np medonet albo inny:) Nie wiem czy wam pisałam ale jutro idę ponownie na usg i betę. Zobaczymy idę do innego lekarza
mówiłaś że tylko na betę jednak zdexydowalas się na USG i bardzo dobrze! Wierzę że będzie ok zobaczysz. Mi jej znajomej doktor stwierdził brak serduszka i zanim poszła na lyzeczkowanie cos ja tchnelo i poszła do innego doktora tam serduszko było. Teraz ma pieknego synka! Będzie dobrze zobaczysz:**
 
Trzymam kciuki. Będę o Tobie myśleć cały czas. [emoji110]
Piękne zdjęcie!
Na to wygląda ale sprawdź sobie w kalkulatorze ciążowym np medonet albo inny:) Nie wiem czy wam pisałam ale jutro idę ponownie na usg i betę. Zobaczymy idę do innego lekarza
 
Jej gratulacje ❤️❤️będzie dobrze zobaczysz ja jestem po 2 poronieniach to moja 3 ciąża. Zobaczysz że na następnej wizycie będzie piękny bobas ❤️❤️życzę Ci tego z całego serca 😘
Taka mam nadzieje, ze u Ciebie i u mnie będzie pozytywny koniec 😀
Dziewczyny, a zmieniając temat czy któraś z Was aplikuje sobie luteinę?
 
@Jotka_Szczotka ja to Ciebie kojarzę też z Czerwcowe mamy 2019. Pamiętam na początku wątku byłaś, potem przestałaś tam pisać. Ależ zbieg okoliczności że znowu się spotykamy[emoji6]
 
reklama
Do góry