reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Bylam w poniedziałek teoretycznie miałam mieć 6t2d A młody gościu powiedział że ciąża jest młodsza. Zrobił usg ale dość kiepskie szczerze to nic z niego nie wynikało nawet nie wiem który to tydzień.
A ponieważ już 2 razy poroniłam bo ciąża zatrzymała się na etapie 5 tyg jestem całą w nerwach. Tym bardziej że od wczoraj mam znikome objawy. Piersi już prawie nie bolą podbrzusze też nie tylko dziś wymiotowałam ale to nic nie znaczy bo w tamtych ciążach też wymiotowałam.
Nie chce tu już spamowac zdjęciem mojego USG ale jakiś scrolowala do góry na pewno znajdziesz
Przepraszam, że pytam bo już pewnie pisałaś, ale to będzie Twoje kolejne USG? Co dotychczas widziałaś?:)
 
Bylam w poniedziałek teoretycznie miałam mieć 6t2d A młody gościu powiedział że ciąża jest młodsza. Zrobił usg ale dość kiepskie szczerze to nic z niego nie wynikało nawet nie wiem który to tydzień.
A ponieważ już 2 razy poroniłam bo ciąża zatrzymała się na etapie 5 tyg jestem całą w nerwach. Tym bardziej że od wczoraj mam znikome objawy. Piersi już prawie nie bolą podbrzusze też nie tylko dziś wymiotowałam ale to nic nie znaczy bo w tamtych ciążach też wymiotowałam.
Nie chce tu już spamowac zdjęciem mojego USG ale jakiś scrolowala do góry na pewno znajdziesz
Odnalazłam Twoje zdjęcie. Rzeczywiście jest jakaś szara plamka co może być ciałkiem żółtym. Koniecznie idź jeszcze jutro na USG na innym sprzęcie jak masz taką możliwość. Mnie lekarz podczas USG nie wyliczał tygodni i ja sama też nie liczę. To tylko dodatkowy stres przy porównywaniu się z innymi dziewczynami. Najważniejsze, że pęcherzyk rośnie i w środku coś widać.

Co od objawów-tym się w ogóle nie przejmuj. Ja nie mam praktycznie żadnych, jeszcze może być za wcześnie.

Bardzo trzymam kciuki i mam nadzieję, że jutro zobaczysz piękne ciałko w środku pęcherzyka. I nie odstawiaj heparyny, bo widziałam że bierzesz! Ja też przyjmuję od pozytywnego testu.
 
Dziękuję bardzo za te miłe słowa otuchy.
A powiesz masz też śniaki po zstrzykach? Masz jakieś rady jak je brać?
Odnalazłam Twoje zdjęcie. Rzeczywiście jest jakaś szara plamka co może być ciałkiem żółtym. Koniecznie idź jeszcze jutro na USG na innym sprzęcie jak masz taką możliwość. Mnie lekarz podczas USG nie wyliczał tygodni i ja sama też nie liczę. To tylko dodatkowy stres przy porównywaniu się z innymi dziewczynami. Najważniejsze, że pęcherzyk rośnie i w środku coś widać.

Co od objawów-tym się w ogóle nie przejmuj. Ja nie mam praktycznie żadnych, jeszcze może być za wcześnie.

Bardzo trzymam kciuki i mam nadzieję, że jutro zobaczysz piękne ciałko w środku pęcherzyka. I nie odstawiaj heparyny, bo widziałam że bierzesz! Ja też przyjmuję od pozytywnego testu.
 
Dziękuję bardzo za te miłe słowa otuchy.
A powiesz masz też śniaki po zstrzykach? Masz jakieś rady jak je brać?
Mi robi je partner, ja bym sama sobie nie dała rady :p
Korzystaliśmy z tego filmiku (
) mocno łapie duży fałd skóry, dość dynamicznie wbija i powoli wpuszcza płyn. Siniaków nie mam, tylko lekkie plamki po wkłuciach.
 
reklama
Tak pierwsza, wyczekana i wymarzona ❤️❤️ I do tego wielka nieoczekiwana niespodzianka, bo czekałam na @ żeby zacząć stymulację do invitro.🤭
Jej gratulacje ❤️❤️będzie dobrze zobaczysz ja jestem po 2 poronieniach to moja 3 ciąża. Zobaczysz że na następnej wizycie będzie piękny bobas ❤️❤️życzę Ci tego z całego serca 😘
 
Do góry