reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Kochane dziewczynki, ja Was bede musiała opuścić. Wczoraj beta 13,9 mlU/ml, dzis zrobilam test o czułości 10 i wyszedł negatywny, wiec nie ma co się łudzić. Życzę Wam wszystkim zdrowej i spokojnej ciąży.
O nie 🥺🥺 Bardzo mi przykro, wiem co czujesz. Trzymj się dzielnie!
 
reklama
Dziewczyny umowilam sie za tydzień do lekarza w srode, myslicie,ze to za pozno ? Czy będzie ok? Nic się w sumie nie dzieje, zadnych boli ani nic. Zmęczenie tylko i piersi duzo powiększone. Prywatnie ginekolog wpuści partnera na usg ?
Ja teraz jestem w 5+2 i do lekarza pójdę dopiero jak będzie 8 tydzień. Nie ma sensu iść wcześniej i nic nie zobaczyć i się stresować jeszcze bardziej
Kochane dziewczynki, ja Was bede musiała opuścić. Wczoraj beta 13,9 mlU/ml, dzis zrobilam test o czułości 10 i wyszedł negatywny, wiec nie ma co się łudzić. Życzę Wam wszystkim zdrowej i spokojnej ciąży.
:( pamiętaj że te testy nie zawsze pokazują prawdę. Daj znać po becie jak zrobisz.
 
Ja teraz jestem w 5+2 i do lekarza pójdę dopiero jak będzie 8 tydzień. Nie ma sensu iść wcześniej i nic nie zobaczyć i się stresować jeszcze bardziej:( pamiętaj że te testy nie zawsze pokazują prawdę. Daj znać po becie jak zrobisz.
Ja mialam poronienie to dla mnie bedzie bezpieczne w razie co 😉
 
Ja mialam poronienie to dla mnie bedzie bezpieczne w razie co [emoji6]
Wiadomo w takiej sytuacji to inaczej. To moja 4 ciąża i też tak inaczej trochę do tego podchodzę. Nie chciałabym latać co chwila do gina i na usg dlatego też poczekam troszkę i pójdę jak już będzie biło serduszko itp
 
Dziewczyny,
Ja tez byłam dzisiaj na usg i jest pęcherzyk ciążowy 0,9 cm i w środku piękny pierścionek (ciałko żółte) :)) Jak myślicie kiedy może być widać zarodek i serduszko? U mnie OM 25.01 ale musiała się przesunąć owulacja i pewnie zagnieżdżenie. Przynajmniej tak sobie na razie tłumacze bo wiem ze u Was z taka data OM już widzicie serduszka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiadomo w takiej sytuacji to inaczej. To moja 4 ciąża i też tak inaczej trochę do tego podchodzę. Nie chciałabym latać co chwila do gina i na usg dlatego też poczekam troszkę i pójdę jak już będzie biło serduszko itp
Oczywiście, ze tak. Oby kazda z nas donosiła zdrowo.
 
Do góry