reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Wiem co czujesz. Staram się nie robić nadziei ale np mówię sobie że nie wiem kiedy była owulacja może ciąża jest młodsza i mówię sobie również że ten synek w medicover miał słaby sprzęt (bo miał).
Tak bardzo nie chce robić sobie nadziei ale się nie da.
Za tydzień w poniedziałek idę do swojego najlepszego gina i wiem że on jak powie że nic nie ma to nie ma.
Kochana trzymaj się, w poniedziałek dopiero się okaże. Jest jeszcze trochę czasu.
 
Kochana jak milo Cie przywitac w tym wątku🥰🥰🥰
Donna 😍

Hej. Witam się z Wami. U mnie dwie kreski 1 marca, 4 marca bhcg i wyszedl początek 5 tyg. To moja pierwsza ciąża. Jestem totalnie przerażona. Obserwuje siebie jak mało kto pewnie. I chyba a za dużo czytam 🙈
Moja 3 i tez jestem okropnie przerażona.
@Fejkaaa będziemy się razem trzymać o wspierać

@jotka nie masz ty Marcowego chłopaka może?
Mam. Starego juz 😂🤣
Gratulacje! To mozliwe że kojarzę Cie z forum lutowych mam 2020?🙈🙈🙈
Tak dokladnie :)
 
Noooo😍 prezent zacny. Mi się marzył październik, ale listopad tez jest spoko, a tak jak napisalam z terminami to nie wiadomo wiec pazdziernik nadal realny 🤣😂 moje chłopaki sa z lutego i z marca. O drugiego staralismy się prawie 2 lata! Pierwszy wyszedl odrazu w pierwszym cyklu. I teraz ten bobas w drugim:) szok i niedowierzanie.. musze nadrobic te 60pare stron zeby wiedziec cos o Was :*
Witaj umnie dziewczynki są z grudnia i listopada więc trafiła mi się kolejna ciąża listopadowa. Też to moja 3 ciąża obie dziewczyny urodziły sie w prawie wyliczonych terminach.
 
Witaj umnie dziewczynki są z grudnia i listopada więc trafiła mi się kolejna ciąża listopadowa. Też to moja 3 ciąża obie dziewczyny urodziły sie w prawie wyliczonych terminach.
Tez tak moesiac po moesiacu dwie starsze:) super. No ja zaraz bede starszemu urodziny robic. A duza masz roznice wieku miedzy dziewczynami i obecnym?
 
reklama
Do góry