reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Na ten moment nie ma żadnych, jak już zbierze się konkretną grupą to jakieś luźne ustalenia sobie zrobimy. @Mila09 wrzucisz link?
Hejo.
Wstałam.
Żyję.
Liczę że dzisiaj będzie lepiej. Zjadłam bułkę z ogórkiem świeżym. Jest nawet ok jak na razie. Kawy nie pije wiec pozostaje mi inka [emoji4] a jak dobrze pójdzie to ciacho jakieś wciągnę.
Ja prenatalne mam już umówione.
A i ogólnie @Mila09 zniknął mi link do grupy. Czy są jakieś wymagania które trzeba spełniać? Ja bywam tu ale czasami jest tak że 5 dni przerwy bo no po prostu życie, praca, dziecko.
 
Hejo.
Wstałam.
Żyję.
Liczę że dzisiaj będzie lepiej. Zjadłam bułkę z ogórkiem świeżym. Jest nawet ok jak na razie. Kawy nie pije wiec pozostaje mi inka [emoji4] a jak dobrze pójdzie to ciacho jakieś wciągnę.
Ja prenatalne mam już umówione.
A i ogólnie @Mila09 zniknął mi link do grupy. Czy są jakieś wymagania które trzeba spełniać? Ja bywam tu ale czasami jest tak że 5 dni przerwy bo no po prostu życie, praca, dziecko.

Hejka
Wszystko jasne, nie da się tu byc 24/7h :)
Wpadaj do nas
 
Ja zażywam femibion. Niewiem czy nie dokupić jeszcze kwas foliowy. Ale z dugiej strony może być tego za dużo. Zapytam mojego lekarza.
 
Ja biorę Feminovit +DHA bo zawierają w miarę dużo żelaza, a mi hemoglobina spada..
Dodatkowo juz nic nie łykam, bo chyba wszystkie te witaminy dla kobiet w ciąży zawierają juz kwas foliowy.
 
reklama
Hmm no jak za 5 tygodni to już się robi właśnie prenatalne, chyba że chce najpierw zrobić zwykle żeby ocenic czy dziecko już jest na tyle duze i od razu umówić cię na prentalne. Bo gdzies czytałam że często pacjentki przychodzą za szybko. No ale ja to bym się umówiła do niego trochę szybciej, albo miała gdzie od razu umówione u kogoś innego prentalne żeby znowu nie zrobilo się za późno.
tylko że ja pytałam czy prenatalne on ewidentnie zaprzeczył i kazał zrobić samo usg a on nie robi usg i nie wiem co o t myśleć
 
Do góry