reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja ważę 60kg przy wzroście 162 cm w 1 ciąży ważyłam 53 kg i tak teraz przy 3 ciąży około 60 kg

U mnie dziś na obiad gołąbki a u Was?
Ja od rana robię krokiety właśnie skończyłam i idę odpoczywać . Ja na pewno po ciąży chce być aktywna i schudnąć bo później żeby o drugie się starać żeby noe mieć dużej nadwagi
Kiedyś tez byłam bardzo aktywna i nic nie chudłam bez diety a robiłam codziennie każdy trening chodakowskiej .
 
Ja od rana robię krokiety właśnie skończyłam i idę odpoczywać . Ja na pewno po ciąży chce być aktywna i schudnąć bo później żeby o drugie się starać żeby noe mieć dużej nadwagi
Kiedyś tez byłam bardzo aktywna i nic nie chudłam bez diety a robiłam codziennie każdy trening chodakowskiej .
Nawet w ciąży można być aktywnym. Ja zamierzam od 2 trymestru ćwiczyć😊😊 dla siebie dla kondycji i lepszego porodu. A już się boję czy dojadę na porodówkę bo przy drugim to bym w samochodzie urodziła 🤣🤣🤣
 
ja tez mam wizyte 19go, ale juz mam prenatalne :) a 18go maja mam spotkanie z polozna, juz jedno mialam tydzien temu :)
O A ja mam swoje pierwsze spotkanie z położna 20 kwietnia. A mam tyle pytań, że nie wiem o której spotkanie się skończy😋

Ja zaczęłam używać olej kokosowy na skórę brzucha, bo zauważylam, że skóra robi się wysuszona, a brzuszek powoli zaczyna widać 🙈

Ja z kolei należę do teamu chudzielców. Przed ciąża ważyłam 48kg przy wzroście 163. Po świętach waga pokazywała 49 (nie wiem czy od przejedzenia czy od dziecinki) 😋 teraz czuję się dobrze w swojej wadze, ale był czas, że ważyłam koło 44kg. Należę do tych osób które jak się stresują to nie jedzą. Ale też chyba mam to w genach.

I też uważam, że generalnie komentarze na temat wagi są nie na miejscu. Nigdy nie wiadomo jaka historia stoi za tą właśnie waga. Niezależnie czy taka osoba jest chuda czy gruba. Komentarze wobec osób chudych również potrafią sprawić przykrośc.
 
Nawet w ciąży można być aktywnym. Ja zamierzam od 2 trymestru ćwiczyć😊😊 dla siebie dla kondycji i lepszego porodu. A już się boję czy dojadę na porodówkę bo przy drugim to bym w samochodzie urodziła 🤣🤣🤣
Tak już znalazłam sobie jakieś ćwiczenia i Rez zamierzam ćwiczyć od 2 trymerstru :)
 
O A ja mam swoje pierwsze spotkanie z położna 20 kwietnia. A mam tyle pytań, że nie wiem o której spotkanie się skończy😋

Ja zaczęłam używać olej kokosowy na skórę brzucha, bo zauważylam, że skóra robi się wysuszona, a brzuszek powoli zaczyna widać 🙈

Ja z kolei należę do teamu chudzielców. Przed ciąża ważyłam 48kg przy wzroście 163. Po świętach waga pokazywała 49 (nie wiem czy od przejedzenia czy od dziecinki) 😋 teraz czuję się dobrze w swojej wadze, ale był czas, że ważyłam koło 44kg. Należę do tych osób które jak się stresują to nie jedzą. Ale też chyba mam to w genach.

I też uważam, że generalnie komentarze na temat wagi są nie na miejscu. Nigdy nie wiadomo jaka historia stoi za tą właśnie waga. Niezależnie czy taka osoba jest chuda czy gruba. Komentarze wobec osób chudych również potrafią sprawić przykrośc.
Ogólnie nasze społeczeństwo ma bardzo dużą tendencje do oceniania innych po wyglądzie
 
Nawet mnie nie strasz [emoji33] jakby mi o tyle rozmiarów urósł to bymmiala arbuzy U mnie krupnik. Mój był nieszczęśliwy a mnie tak smakowało [emoji7]. Ma kobietę w ciąży niech cierpi [emoji48]Diana [emoji6] mój gin tak umawia wszystkie pacjentki na drugą wizytę. Taki ma system chłopak.
przepraszam pisałam Diana ale coś mi się porypalo ;) zapamiętałam Twoje imię bo bardzo mi się podoba
 
reklama
O A ja mam swoje pierwsze spotkanie z położna 20 kwietnia. A mam tyle pytań, że nie wiem o której spotkanie się skończy😋

Ja zaczęłam używać olej kokosowy na skórę brzucha, bo zauważylam, że skóra robi się wysuszona, a brzuszek powoli zaczyna widać 🙈

Ja z kolei należę do teamu chudzielców. Przed ciąża ważyłam 48kg przy wzroście 163. Po świętach waga pokazywała 49 (nie wiem czy od przejedzenia czy od dziecinki) 😋 teraz czuję się dobrze w swojej wadze, ale był czas, że ważyłam koło 44kg. Należę do tych osób które jak się stresują to nie jedzą. Ale też chyba mam to w genach.

I też uważam, że generalnie komentarze na temat wagi są nie na miejscu. Nigdy nie wiadomo jaka historia stoi za tą właśnie waga. Niezależnie czy taka osoba jest chuda czy gruba. Komentarze wobec osób chudych również potrafią sprawić przykrośc.
na mnie też działa tak olej kokowy używałam. Do masażu i ręce miałam strasznie wysuszone
 
Do góry