reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Hej.
Dziewczyny nie wiem czy mnie pamietacie jeszcze. Pisalam na poczatku, potem zamilklam bo dlugo nie bilo serduszko, caly czas plamiłam. Wkoncu uslyszalam to upragnione serduszko, przestalam plamic...
A wczoraj nasz Aniolek poszybowal do nieba. :(
Dbajcie o siebie dziewczyny, cieszcie sie każdym dniem w ciazy, celebrujcie te piekne chwile.
Trzymam za Was mocno kciuki[emoji3590]
😞😞
 
A ja zaczynam się martwić bo miałam bóle podbrzusza a od pondz biorę luteinę,od wczoraj nie czuje nic niby dobrze a jednak niepokoje się trochę..w sb wizyta a dziś 6 tydzień zaczynam.Plamien nie mam ale martwię się czy wszystko ok😕
 
Witam ja od wczoraj w szpitalu czekam na wyniki badań na przeciwciała ( konflikt) będę mieć za pewne podana szczepionkę . W usg wszystko Ok jest pęcherzyk ciążowy i żółtkowy ale nie ma jeszcze zarodka . Mój pan doktor mówi ze jeszcze jest czas bo to 5 tydzień ale wszystko parametrom odpowiada OM. Wiec nie tracę nadziei . Grzecznie leżę czekam co los nam przyniesie . Cudownego słonecznego dni
 
O kurczę, tak liczyłam na dobre wieści....a co mówił lekarz ?
No że wygląda na wcześniejszą ciąże niż jestem wgl om. Jest pęcherzyk i zalązek zarodka. Szukał długo, puścił głos żeby sprawdzić czy coś słychać. Dalej mam brać leki, mam traktować się jak ciężarna i czekać. Za tydzień wizyta z badaniami beta
 
A ja zaczynam się martwić bo miałam bóle podbrzusza a od pondz biorę luteinę,od wczoraj nie czuje nic niby dobrze a jednak niepokoje się trochę..w sb wizyta a dziś 6 tydzień zaczynam.Plamien nie mam ale martwię się czy wszystko ok😕
Spokojnie nie panikuj ja tez jestem w 6 a nie mam żadnych objawów :)
 
reklama
Dziewczynki u nas smutne w tym roku święta 😔To jest mój 7 tydzień ciąży (ciąża 3).Od początku mamy pod górkę.... A teraz jeszcze badanie bhcg po 48 godzinach urosło tylko 7%😔😭. Czekamy teraz jeśli nic przez święta się nie wydarzy to we wtorek do szpitala na kontrolne usg. Teraz to tylko cud by wszystko uratował... Ściskam was baaardzo mocno i trzymam za was wszystkie mocno kciuki 🤗😘😘😘
 
Do góry