reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
No cudny dzidziulek 🥰 już wiem czego mogę się mniej więcej spodziewać na mojej wizycie 9+4 😊
Na kiedy masz termin?
Możesz się spodziewać małego człowieczka 🥰 miałam termin na 1/11 ale dzisiaj na usg przesunął się na 28/10 ... zobaczymy, podobno prenatalne będą określać rzeczywisty termin ☺️ Może maluch przystopować z wzrostem wtedy wrócę na listopad ☺️
 
Ciężko odpisać każdej z osobna więc po prostu życzę dziś samych owocnych wizyt ❤️ ja mam prawdopodobnie ostatnią marcową wizytę. Jutro na 18.20 😉
No ja juz czekam na te Twoja wizyye jak na swoją 🙈😂🤣❤️
Zobacz załącznik 1254177Bejbik rosnie pieknie, juz ma 12,5mm 😍na ta chwile zakonczylismy nasza kariere z klinika nieplodnosci, jestesmy przeszczesliwi ❤️
Ale mały wielki cud ❤️❤️❤️

@Agugu123 gratuluję:* spokojna glowa na święta 🙂
 
Już po wizycie ... dzidzia już nie wyglada jak fasolka ☺️ Na dzień dzisiejszy wSzytsko wyglada bardzo dobrze ☺️
Śliczny człowieczek 🥰
No cudny dzidziulek 🥰 już wiem czego mogę się mniej więcej spodziewać na mojej wizycie 9+4 😊
Na kiedy masz termin?
Też mam następną wizytę w podobnym terminie (będzie 9+3) i też mam nadzieję na taki widok 😉
 
reklama
Do góry