reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Kurcze wy macie takie bliskie terminy wizyt a ja dopiero 17.04... zazdroszczę że już widziałyscie/lada moment zobaczycie Wasze maleństwa [emoji3590]
 
Jakie piękne maleństwa 😍😍😍

Ja mam kolejna wizytę 8 kwietnia. Licze na serduszko pomimo opoznionej owulacji.
Boje sie bardzo. Ciagle taka niepewnosc.
 
Ja tak miałam kiedyś dwa razy, na szczęście wszystko było dobrze. Oby i w Twoim przypadku też tak się skończyło [emoji120]
Mialam plamienie, jasna czerwona krew.. Boję się.
Boli podbrzusze.. niestety podzwigałam dziś trochę syna, sama jestem w domu, najbliższy szpital 20km stąd.
Teraz juz tylko przy podcieraniu i nie jest jasna, już bardziej lekko brązowa. Wizyta w czwartek.. Oby było wszystko dobrze, proszę trzymajcie kciuki [emoji17]
 
Jakie piękne maleństwa 😍😍😍

Ja mam kolejna wizytę 8 kwietnia. Licze na serduszko pomimo opoznionej owulacji.
Boje sie bardzo. Ciagle taka niepewnosc.
Musi być dobrze ❤️ ja też się boje ze jutro nic nie zobaczę.. wg miesiączki powinno już być cokolwiek widać ale właśnie mam wrażenie że miałam spóźniona owulację.
 
reklama
Do góry