reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Hej :) Podczytuje Was już jakiś czas i chciałabym nieśmiało się dołączyć :) U mnie dziś 9+0, termin na 02.11, zgadza się wszystko i z OM i usg bo raczej miałam regularne cykle. Dwie wizyty już za mną, następna za 2 tyg. Jak na razie wszystko w porządku i mam nadzieję, że już tak będzie do końca :) Dolegliwości nie mam jakoś za specjalnie, czasami mnie zamdli, zmęczona jestem i tyle. No i męczą mnie trochę bóle krzyżowe, które staram się wyleżeć 🤔 Trochę się nimi martwiłam ale poczytalam, że to się zdarza - wyrzut hormonów plus rozsrastanie sie wszystkiego w środku 😬
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty i ogólnie za spokojne ciążę 🥰
 
Dziewczyny powiedzcie mi proszę ,czy któraś z Was miała taką sytuację.. byłam wczoraj na usg ( o ciąży dowiedziałam się 16.03 wtedy blada kreska na teście i beta 50, po dwóch dniach wzrosła do 180) pani doktor wykonująca usg to najgorszy lekarz z jakim się spotkałam. Podczas badania powiedziała, że pęcherzyk jest 9x13x4 5,3 hbd, ciałko żółte również ale nie widać pola płodowego i cytuje "albo za wcześnie pani przychodzi albo jajko jest puste więc albo tak albo tak czego pani nie rozumie" jak można powiedzieć tak do pacjentki w ciązy.. :( oczywiście przepłakałam wieczór w panice, mój lekarz prowadzący uspokoił mnie trochę i powiedział,ze według niego wynik jest ok ale jest za wcześnie i nie widać jeszcze zarodka. Mam powtórzyć za 7-10 dni ale domyślacie się co będę czuła przez ten czas..
Ja też po pierwszej wizycie nie wiedziałam czy będzie zarodek czy nie, był tylko pęcherzyk. Na szczęście lekarz mówił mi, że najprawdopodobniej za 2 tygodnie będzie już wszystko dobrze widoczne. Rzeczywiście na następnym usg widziałam bijące serce. Więc spokojnie, wiem jaki to stres ale myślę że u Ciebie będzie tak samo jak u mnie.
 
Teraz tez postanowiłam nie jeść zjadłam otwarte to co było pewnie w swieta zjem i zamierzam nie jeść bo przed ciaza byłam przed cukrzyca już wiec możliwe ze mnie dopadnie ciążowa
Lepiej ogranicz, bo cukier w ciazy lubi platac figle. Udalo mi sie obejsc bez insuliny, sama dietka mi pomogla. Teraz lepiej od razu sie za yo zabrac. A ja tak kocham czekolade🥰🥰
 
Hej :) Podczytuje Was już jakiś czas i chciałabym nieśmiało się dołączyć :) U mnie dziś 9+0, termin na 02.11, zgadza się wszystko i z OM i usg bo raczej miałam regularne cykle. Dwie wizyty już za mną, następna za 2 tyg. Jak na razie wszystko w porządku i mam nadzieję, że już tak będzie do końca :) Dolegliwości nie mam jakoś za specjalnie, czasami mnie zamdli, zmęczona jestem i tyle. No i męczą mnie trochę bóle krzyżowe, które staram się wyleżeć 🤔 Trochę się nimi martwiłam ale poczytalam, że to się zdarza - wyrzut hormonów plus rozsrastanie sie wszystkiego w środku 😬
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty i ogólnie za spokojne ciążę 🥰
Witaj :) z om mam taki sam tydzien, jednak z usg 3 dni do tylu :)
 
reklama
Mnie jak ma złość sie ciągle sni seks i orgazmy których nie będę ukrywać, brakuje mi
emoji51.png
emoji1787.png
Ło matko nieźle.
A właśnie jak juz jesteśmy w tym temacie to jak z przytulankami u Was bo ja się jakoś boje😔
@Fejkaaa
Ja codziennie oglądam się w lustrze i nadal nie jestem pewna czy to mi brzuch wybąbliło czy po prostu dużo zjadłam :d
Mam lekka nadwagę, więc płaskiego brzucha nigdy nie mialam- więc obstawiam że jeśli cos tam wyłazi to się chowa w warstwie tłuszczu;)

Może ty jesteś chudzinka i dlatego już mocniej widać :) Nie pamiętam czy pisałaś coś o sobie pod tym kątem
Ja tez codziennie patrze do lustra ale nie na brzuch tylko na moją twarz nie poznaje się wydaje mi się ze to nie ja wygladam.strasznie chociaz inni tego nie zauważają wy tez tak macie ? 😒🤔
Hej dziewczyny właśnie wstaje na szybko chce się przywitać i lecę pierogi lepić😂
Będę podczytywac informacje z Waszych wizyt.
Moja wizyta jutro masakra mam takie nerwy jeszcze dzisiaj się budzę i nie czuje piersi wcale... Nic kompletnie a zawsze bolały najbardziej z rana... Nic nie zrobię co ma być to będzie.

Miłego dnia😘
Te piersi to sobie z Nas nieźle bimbają😃
Hej :) Podczytuje Was już jakiś czas i chciałabym nieśmiało się dołączyć :) U mnie dziś 9+0, termin na 02.11, zgadza się wszystko i z OM i usg bo raczej miałam regularne cykle. Dwie wizyty już za mną, następna za 2 tyg. Jak na razie wszystko w porządku i mam nadzieję, że już tak będzie do końca :) Dolegliwości nie mam jakoś za specjalnie, czasami mnie zamdli, zmęczona jestem i tyle. No i męczą mnie trochę bóle krzyżowe, które staram się wyleżeć 🤔 Trochę się nimi martwiłam ale poczytalam, że to się zdarza - wyrzut hormonów plus rozsrastanie sie wszystkiego w środku 😬
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty i ogólnie za spokojne ciążę 🥰
Witaj ❤
 
Do góry