reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Pocieszę Cie 😁 ja noszę 85 I, tak I jak Irena 😐😑 jeszcze mocno mnie nie bolą ale pewnie niedługo będzie jazda :/ nie wiem gdzie ja kupię stanik jak jeszcze się powiększą ☹
O matko jedyna 🤯 ja się z moimi męczę a co dopiero Ty musisz czuć 🙄 mbie bolą okropnie, dla mnie to nowość, bo nawet na okres nigdy nie bolały ani w poprzedniej ciąży 🙄
 
jej nie wiem ja zazwyczaj mam koło 90/60 za to plus 130. To jest mój standard a potrafie miec też 86/57 od zawsze mam niskie i jakoś nie odczuwam tego. Wiem ze cukier podnosi ciśnienie zawsze też możesz zrobić jak dasz radę oczywiscie parę lekkich ćwiczeń cokolwiek żeby się poruszać to też powinno podnieść ciut chociaż w ostateczności poproś partnera o wkurzenie (mogę nagrać swojego i wysłać filmik on jest mistrzem w podnoszeniu ciśnienia 😂)
😂😂 No staram się być w ruchu albo dzisiaj teścia zawieść do lekarza a ciśnienie dalej niskie 😂 wypiłam kawę ale troszkę bo mi przestała smakować, a właśnie o dziwo jak mój mnie wkurzy to dalej niskie to dziwne ze teraz to na mnie nie działa, 😂 koleżanka z Pracy może zadzwonię do Ciebie opowiem co się u nas dzieje i ci podskoczy 😂😂 mowie dobra odrazu się obudzę i będę w swoim żywiole
 
reklama
DobRa witam się po dłuższej przerwie. Miałam spore plamienia i myślałam że już koniec, na szczęście jestem z Wami nadal. Ciąża rozwija się prawidłowo obecnie mamy 8 Tc termin obliczono na 2 listopad. Serduszko bije. Tylko leżeć mi kazali. Tak wiele do nadrobienia tutaj że szok i ile nowych mam😮😮.
 
Do góry