reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

akurat w tym udanym cyklu zaopatrzyłam się w wielopak 15 sztuk 🙊 jeszcze mi z 6 zostało haha
co mi szkodzi, hobbystycznie sikam codziennie 👍

a wiecie co? w poprzedniej ciązy tak długo się nie udawało, dopiero jak kupiłam z miliard testów na zapas (no bo przecież się nie uda tak szybko) to się udało w danym miesiącu :) i teraz tak samo.
Ja mam to samo, jeszcze mi zostało z 5 testów owulacyjnych, testy ciążowe zużyłam, ale zostawiłam sobie jeden. Jeszcze za każdym razem kiedy zaopatrzę się na 🐵, czyli nakupuje podpasek itd. to zachodzę w ciążę xD
 
reklama
Normalnie też lubiłam dłużej pospać [emoji16]
W nocy to ja też idę na siku [emoji6] i czasami odwiedzę lodówkę [emoji1787]
Siku to ja jeszcze w nocy spaceruje robić [emoji1787] ale tez o 6 budzę się codziennie. Co jest dla mnie mega dziwne bo w normalnych warunkach wstanie o tej porze jest wyczynem. [emoji85]
 
aa no ja byłam u lekarza chyba tydzień po @. 4 dni wcześniej miałam betę 1800 i dopiero początek akcji serduszka.. A beta mi rosła 300% po 2 dniach więc już mogłam mieć wysoką :)
A no widzisz;) nie wiem nie wiem .. taka jestem skolowana.. mi przelozyli ta wizyte :( bo ja sama sie na 2.04 zapisalam to byloby juz napewno bez spiny wszystko ok. . A tak to teraz mam fiubzodziu w glowie i nie wiem.. dopiero ok 17 tej moge dzwonic do innej pracowni usg zeby pytan czy jakis termin sie znajdzie jeszcze na nastepny tydzien jak nie to pozostaje mi ten piatek i albo serduszko juz bedzie albo nie bedzie i bede miala niepewnosc przez święta 🙈🤣😂
 
A no widzisz;) nie wiem nie wiem .. taka jestem skolowana.. mi przelozyli ta wizyte :( bo ja sama sie na 2.04 zapisalam to byloby juz napewno bez spiny wszystko ok. . A tak to teraz mam fiubzodziu w glowie i nie wiem.. dopiero ok 17 tej moge dzwonic do innej pracowni usg zeby pytan czy jakis termin sie znajdzie jeszcze na nastepny tydzien jak nie to pozostaje mi ten piatek i albo serduszko juz bedzie albo nie bedzie i bede miala niepewnosc przez święta 🙈🤣😂
mj też przełożyli druga wizytę.. Mam dopiero w poniedziałek a to już będzie 8+4 a że siedzę w domu to wariuje 😅
 
Ja dziś mam wizytę o 18 bede w 7+3 i zobaczymy bo wcześniej widziałam tylko zagnieżdżenie zarodka więc może dziś już będzie serduszko. A tak pozatym tragicznie się czuje śpiąca, nieprzytomna brak energii i mdłości no jednym słowem 3 ciąża mnie wykańcza totalnie
 
reklama
Dzień dobry.
Czy któraś ma dzisiaj wizytę?
U mnie noc dupiata. Młodsza ryczała w nocy chyba z godzinę- podejrzewam koszmary.
Musiałam spać u niej w pokoju. Rano wstałam nie do życia. Dzisiaj muszę iść do pracy na kilka godzin a czuję się jak wrak. Śniadanie nie smakuje, kawa też nie. A wogole to beczeć mi się chcę jak dziecku. W sumie to nawet nie wiem czemu. @Caro666 jak tam u Ciebie po wizycie?
Dobrego dnia wszystkim.
PS. @Jotka_ też wczoraj patrzyłam na piękny pajacyk i kupiłabym ale małż mnie przystopował. Dzisiaj pójdę do tego sklepu i kupię bez jego wiedzy. Ja jestem z tych co nie wierzą w przesądy .
 
Do góry