reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Serduszko puka :) Podobno dziecię nawet się ukłonilo i pomachalo wyrostkami, ale ja tego nie widziałam. Za to lekarz bardzo obrazowo mi to pokazał 🤣 Dobrze, że miałam maseczkę, bo prawie parsknelam śmiechem :) Kosmówka jest delikatnie odklejona, ale właściwie nic groźnego. Dostałam skierowanie na prenatalne (to akurat za darmo, bo jestem stara) i na badanie krwi. Dzisiaj będę spać spokojnie.
 

Załączniki

  • 471550bb-43a1-4865-bd25-a1b2cc4df9cb.jpg
    471550bb-43a1-4865-bd25-a1b2cc4df9cb.jpg
    43,3 KB · Wyświetleń: 86
Dziewczyny czy można jeść ser feta? Mam taką ochotę czytałam że musi być z mleka pasteryzowanego a w moim z Lidla nie jest napisane
 
Ile tu dzisija dobrych wiadomości i pięknych USG ❤️ cieszę się, że dziewczyny jesteście spokojniejsze. Mam nadzieję, że mi też tak czas szybko minie.

Od razu mi lepiej jak zobaczę pozytywne wiadomości.

Dostałam bez problemu L4 od lekarza rodzinnego. Dzisiaj nie czuje się źle ale może dlatego, że dużo odpoczywam. Może faktycznie ten tydzień powinien być przeznaczony na odpoczynek i spokojnie doczekam ten moje pierwszej wizyty ;)
 
Dziewczyny, w którym tygodniu dokładnie byłyście lub będziecie szły potwierdzić ciążę ? Kiedy najwcześniej ma to sens?
 
reklama
Cześć dziewczyny☺️ ja już dzisiaj po kolejnym usg i powoli zaczyna do mnie docierać że naprawdę zostanę mamą. Na początku podchodziłam do tematu bardzo delikatnie przez trombofilie. Dzisiaj mały przełom bo dostałam skierowanie i umówiłam Się na badania prenatalne 😅 niesamowite jak ten czas szybko leci. Oprócz trombofilii okazało się ,ze mam wysoka glukozę na czczo (95) , bakterie w moczu i za wysokie tsh ( 2,68 ) - przed ciąża wSzytsko było idealne wiec organizm szaleje.

Na razie nikt nie wie o ciąży jedynie mąż i WY 😅Myślę, ze ogłoszę nowinę po prenatalnych a może nawet trochę później jeżeli oczywiście nie będzie nic widać.
Piękny maluszek. Ale duży 😍
Gratuluję ;)

A to Pani Dr Ci dała skierowanie na prenatalne? Czy sama podjęłaś decyzję, że już chcesz się umówić? ;)
Gdzie będziesz robić? 😁
 
Do góry