reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

U mnie jest bardzo podobnie, damy radę kochana, nie poddajemy się, walczymy o naszw maluszki [emoji8]
Co do leżenia to mi lekarz powiedział żeby odpoczywać nie mówił żeby ciagle leżeć i teraz sie boje trochę bo odpoczywam sporo ale i na spacer sie przejdę i w domu porobię trochę [emoji33]
Dziewczyny ja też z problemami niestety.
Damy radę :)
 
reklama
Wow w szoku jestem aż, serio nie sądziłam że tacy ludzie istnieją wśród nas [emoji2356]
Bo to ponoć była osoba, która rozpoznała na prywatnym dziewczynę z pracy. Ta sypała dużo o mężu i teściowej. I potem szły ploty po całej pracy... Jakieś szantaże. W koncu chyba doszła, że to ktoś z forum - zagroziła policją, usunęli z prywatnej tamtą i się skończylo.
To tak w temacie, że jesteśmy bezpieczne na prywatnym bo się znamy miesiąc ;)

Jak ktoś siedzi parę lat na forum to może się obiło o uszy [emoji2368]
 
Hej dziewczyny 🙂ile postów 🙂 muszę szybko nadgonić🙂 u mnie dzisiaj piękna pogoda 🙂aż bym okna pomyla ale nie wolno, mąż mój mówił że pomyje 🙂Właśnie dziewczyny jak to jest z tym unoszeniem rąk do góry w ciąży?
 
Ja narazie jedną pokrywkę szklaną z pojemnika na kawe [emoji85] ale szklankę ledwo złapałam jak leciała [emoji1787]
Mam wrażenie, że w ciąży mózg inaczej pracuje 😁 Ja chleb wkładam do lodówki albo jak obieram warzywa to zamiast do kosza, to na talerz, ciągle coś mi leci z rąk 🙈 Masakra 😂
 
Hej dziewczyny 🙂ile postów 🙂 muszę szybko nadgonić🙂 u mnie dzisiaj piękna pogoda 🙂aż bym okna pomyla ale nie wolno, mąż mój mówił że pomyje 🙂Właśnie dziewczyny jak to jest z tym unoszeniem rąk do góry w ciąży?
ja w tamtej ciązy myłam okna, wieszałam firany w 7 miesiącu 🙊 🙊 🙊
ale to byłam ja. dostałam zryp od męża, chyba bardziej o to że sie wystraszył, że mogłam się zrypać z drabiny.
wydaje mi się że o ile ciąza niezagrożona, wszystko w porządku, to powolutku można wszystko.
ale lekarzem nie jestem, i w sumie nie pytałam go o to
 
ja w tamtej ciązy myłam okna, wieszałam firany w 7 miesiącu 🙊 🙊 🙊
ale to byłam ja. dostałam zryp od męża, chyba bardziej o to że sie wystraszył, że mogłam się zrypać z drabiny.
wydaje mi się że o ile ciąza niezagrożona, wszystko w porządku, to powolutku można wszystko.
ale lekarzem nie jestem, i w sumie nie pytałam go o to
tfu - wszystko, no nie tak wszystko, ale w granicach zdrowego rozsądku i ogólnego sapomopoczucia
 
Eh ogólnie staram się myśleć pozytywnie, wierzę, że wszystko będzie dobrze, bo dlaczego miało by nie być ale z drugiej strony dziś znowu mocniej mnie boli brzuch. Nie jest to ból nie do zniesienia ale jest. Sama nie wiem jak to określić. Czy to przez wzdęcia, czy czuje ucisk czy co. Wiem, że ciągle coś czuję ale tego się nie da opisać. Nie miałam tego w ostatniej ciąży. Czasem jeden albo drugi jajnik ukłuje i to uważam, za normalne ale ten brzuch. Dziwne te jest. Mam wrażenie, że po pozbyciu się gazów czy zrobieniu siku (co pół godziny 😂) jest trochę lepiej ale i tak mnie to martwi. Trochę dziś porobiłam bo i pranie i sprzątanie, gotowanie, ale ciężko to idzie z takim samopoczuciem 🙄
 
reklama
Hej dziewczyny 🙂ile postów 🙂 muszę szybko nadgonić🙂 u mnie dzisiaj piękna pogoda 🙂aż bym okna pomyla ale nie wolno, mąż mój mówił że pomyje 🙂Właśnie dziewczyny jak to jest z tym unoszeniem rąk do góry w ciąży?
Też słyszałam, może nie tyle że nie można podnosić rak co bardziej o to żeby nic nie dźwigać do góry
 
Do góry