reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
ja w tamtej ciązy myłam okna, wieszałam firany w 7 miesiącu 🙊 🙊 🙊
ale to byłam ja. dostałam zryp od męża, chyba bardziej o to że sie wystraszył, że mogłam się zrypać z drabiny.
wydaje mi się że o ile ciąza niezagrożona, wszystko w porządku, to powolutku można wszystko.
ale lekarzem nie jestem, i w sumie nie pytałam go o to
Tu właśnie chyba chodzi bardziej o same początku aby nic nie dźwigać nad głową bo wtedy obciążamy miednice, ale lekarzem też nie jestem 😃 mój się naczytał wszystkiego więc ja obecnie w domu nie robię kompletnie nic xd
 
Wiem o co Ci chodzi bo ja też czuje smutek, że nie mogę mieć bezproblemowej ciąży :( jest mi po prostu przykro jak o tym myślę 😪 ja sobie policzyłam, że biorę 20 tabletek dziennie i 2 zastrzyki, żeby maluszek dał radę. Czasem mi się podnosi już po tych tabletkach 😔
Do tego ciągle leżę bo mam dużego krwiaka, zawsze jest ryzyko jak będę chodzić, że pęknie i pociągnie za sobą dziecko :(
Czasem mam takie myśli, że chciałabym brać jedną tabletkę suplementu i chodzić na spacery, cieszyć się ciążą. Chcę mi się płakać jak myślę o tym dlaczego mnie to spotyka 😪

Musimy sobie chyba po prostu popłakać w zły dzień i iść do przodu. Myślę, że już będziemy się inaczej czuły psychicznie gdy zacznie się drugi trymestr ;)
na koncu tej dlugiej drogi przytulisz malego bobaska i wszystkie smutne chwile pojda w zapomnienie :) oby minelo Ci szybko i bezproblemowo! :)
 
Mam wrażenie, że w ciąży mózg inaczej pracuje 😁 Ja chleb wkładam do lodówki albo jak obieram warzywa to zamiast do kosza, to na talerz, ciągle coś mi leci z rąk 🙈 Masakra 😂
ja slyszalam ze kobiety w ciazy sa troche "mniej inteligetne" :D ze wlasnie wchodza w gre rozne dziwne zachowania, ktorych wczesniej nie bylo, albo dziwne wypoowiedzi, mieszanie slow, zawieszanie sie itd :D oby na nas sie za bardzo nie odbilo :D
 
Tu właśnie chyba chodzi bardziej o same początku aby nic nie dźwigać nad głową bo wtedy obciążamy miednice, ale lekarzem też nie jestem 😃 mój się naczytał wszystkiego więc ja obecnie w domu nie robię kompletnie nic xd
o nie, nie :D zwariowałabym.
obym i w tej ciązy czuła się tak dobrze jak w porzedniej, bo nie wyobrażam sobie iśc na l4 i leżeć plackiem :( cały rok "przesiedziałam" w domu z dzieckiem, bo przy nim mało co można było zrobić,i się ruszyć gdziekolwiek, teraz od kiedy chodzi do złobka i mogę wyjśc do pracy, do ludzi, to nie oddam tego tak szybko i bez walki :)
tzn, jak będzie mus i lekarz nakaże to ok, skapituluję i grzecznie będę odpoczywać, choć przy dziecku w domu to nawet tego nie widzę
 
reklama
Tez chciałam myć na swieta ale chyba daruje sobie . A co. Tymi rękami ? Pierwsze słyszę
No właśnie kolezanka mi mówiła że nie wolno rąk do góry ale nie dopytywałam właśnie o co chodzi ale tu na grupie już dziewczyna odpisała że nie tyle co do góry co dźwigać do góry. 🙂
 
Do góry