reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Matko i córko. Wchodzę się przywitać i co ja widzę [emoji849][emoji47]ile nowych osób . Super.
Ja jak zawsze mówię Wam "dzień dobry" . Dzisiaj późno, bo praca. Co do zwolnienia ja idę jak tylko będzie to możliwe.
Któraś z dziewczyn pytała się o logowanie. Ja przez aplikację baby boom ale jest jeden jej problem, nie wiem jak u innych ale u mnie brak powiadomień. Często wchodzę sama i sprawdzam czy ktoś coś napisał.
Dzisiaj wizytującym życzę samych dobrych wiadomości.
@rossig wczoraj miałaś wizytę? Wszystko ok?
 
Trzymam kciuki aby wszystko było ok. 3 tyg kurcze długo. Ale musisz myśleć o czymś innym żeby nie zwariować. Może jakiś dobry serial,ksiazka.Bedziemy trzymać kciuki za Was.
Witajcie Kochane, tak jak pisałam pierwszą wizytę u ginekologa miałam mieć w czwartek, ale ze względu na plamienia byłam dzisiaj. Lekarz powiedział, że w zasadzie wszystko wygląda nie najgorzej. Zapisał mi chyba luteine, kazał leżeć. Bardzo się martwię, odchodzę już od zmysłów. A i jeszcze zarodek jest mniejszy niż norma na 5 tydzień :(
 
Ja po wizycie, narazie l4 na tydzień, magnez 6 tabletek dziennie, melisy ile wlezie i odpoczywać. Sprawdzili progesteron -wyniki mam dostać wieczorem.
Ciałko żółte było i miało rozmiar prawidłowy, ale zarodka nie widziala- dziwne bo wczoraj w luxmed coś było - ale się nie martwię bo to pewnie wina innego sprzętu :) kontrola za tydzień
 
Ja wizyte mam 9 marca prywatnie a 10 na NFZ aby mieć bezpłatne badania [emoji846] będzie to 6 tydzień więc mam nadzieję że usłyszę serduszko. Wizytującym życzę powodzenia. Witam się z nowymi listopadowymi [emoji846][emoji846]
 
Cześć, witam się z Wami :)
W sobotę dodatni test ciążowy, 13dpo. Tego samego dnia zrobiłam betę z progesteronem i powtórzyłam po 48h czyli wczoraj.
27.02, godz 11:30
beta hcg 135 mIU/ml, progesteron 22.52 ng/ml
01.03, godz 11:45
beta hcg 350 mIU/ml, progesteron 23.08 ng/ml
Termin porodu wypada na 4-7 listopad 2021.
Dziś wg aplikacji wypada 5 tydzień, a dokładnie 4+3.
Na wizycie 12.03 będzie 6+0 🤗

Milego dnia wszystkim 😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny , dostałam prośbę od studentki SWPS. Może któraś z was chce wziąć udział w płatnym badaniu. Jedna ważna sprawa. Mogą wziąć udział dziewczyny, które nie ukończyły 8 t.c.
akcesoria_ciaza.jpg

Jestem studentką 2 roku psychologii na Uniwersytecie SWPS w Sopcie. Pomagam badaczkom w badaniu z zakresu psychologii ewolucyjnej.Tutaj jest link: https://psychodpt.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_cT6fma8MxIyFUmF. Badanie zostało zatwierdzone przez komisję etyczną. Wszystkie informacje znajdują się pod linkiem, ale gdyby pojawiły się jakieś pytania to proszę o kontakt z zespołem badawczym: evolab@swps.edu.pl. Jest ono płatne.

Zdjęcie, żeby zwrócić uwagę.
 
Do góry