reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej, urodziłam w listopadzie i kP, od kwietnia mam już normalne obfite miesiączki, jednak w tym cyklu jest na tyle dziwnie, że od początku właściwe mam ciągnący śluz, a w 21 i 22 dc miałam plemienia dosłownie chwilę wieczorem a tak to nic i dzisiaj jak narazie też nic a wraz z plemieniem miałam nadal śluz ciągnący 🤦‍♀️ miesiączki mam nieregularne ale bardziej później niż wcześniej, ostatnio cykl trwał 38 dni. Nie wiem czy to mogą być jakieś torbiele, albo jakaś choroba 🤷‍♀️ ma może tak któraś z Was?
 
reklama
Hej, urodziłam w listopadzie i kP, od kwietnia mam już normalne obfite miesiączki, jednak w tym cyklu jest na tyle dziwnie, że od początku właściwe mam ciągnący śluz, a w 21 i 22 dc miałam plemienia dosłownie chwilę wieczorem a tak to nic i dzisiaj jak narazie też nic a wraz z plemieniem miałam nadal śluz ciągnący 🤦‍♀️ miesiączki mam nieregularne ale bardziej później niż wcześniej, ostatnio cykl trwał 38 dni. Nie wiem czy to mogą być jakieś torbiele, albo jakaś choroba 🤷‍♀️ ma może tak któraś z Was?
Mi lekarz powiedzial, zebym przyszla na cytologie jak bede miala regularne miesiaczki, ze po ciazy nie kazda kobieta ma od razu regularnie
 
Któraś mama pisała ze ma jakieś fajne urządzenie do gotowania dla dziecka. Może ktoś pamięta bądź autorka postu się jeszcze raz pochwali? A macie może jakieś mini blendery?
 
Hej, urodziłam w listopadzie i kP, od kwietnia mam już normalne obfite miesiączki, jednak w tym cyklu jest na tyle dziwnie, że od początku właściwe mam ciągnący śluz, a w 21 i 22 dc miałam plemienia dosłownie chwilę wieczorem a tak to nic i dzisiaj jak narazie też nic a wraz z plemieniem miałam nadal śluz ciągnący 🤦‍♀️ miesiączki mam nieregularne ale bardziej później niż wcześniej, ostatnio cykl trwał 38 dni. Nie wiem czy to mogą być jakieś torbiele, albo jakaś choroba 🤷‍♀️ ma może tak któraś z Was?
W tej sprawie to Ci forum nie pomoże. Musisz takie rzeczy konsultowac z ginekologiem. Jeśli nawet ktoś miał podobnie to nie ma się co sugerować bo każdy organizm jest inny.
 
Któraś mama pisała ze ma jakieś fajne urządzenie do gotowania dla dziecka. Może ktoś pamięta bądź autorka postu się jeszcze raz pochwali? A macie może jakieś mini blendery?
My mamy z philipsa. Gotuje na parze, a jak odwrócisz do góry nogami to jest blender. Nie wiem czy mamy uszkodzony egzemplarz, ale często jest problem, żeby włączyć ten blender, bo taki bolec nie chce wskoczyć:/ Ale z gotowania na parze jestem zadowolona.
 
Ja mam Baby Food Maker firmy Hoffen. Jestem bardzo zadowolona, bo nie muszę pilnować, bo samo się wyłącza, a potem tylko miksuję i to wszystko w jednym naczyniu.
 
reklama
Do góry