reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Podziwiam Cię za cierpliwość i odwagę, czasami jak idę na spacer albo jak mam iść gdzieś w odwiedziny, to denerwuje się, że dziecko będzie płakać itp i mam wątpliwości czy pójść, a Twój Maluszek już samolotem będzie latać!😍🙂
Mega mnie ten lot stresuje ale lecę zgodnie z zasada kiedy jak nie teraz jak nie pracuje. Moja przyjaciółka na dwa lata do stanów poleciała wiec ja odwiedzam. Boje się głównie podróży oraz wpływu zmiany czasu na sen nocny. Mam nadzieje ze nie będę sobie płuc w brodę :)
 
Hejka. My po szczepieniu na meningokoki a za miesiąc 3 dawka pneumo i NFZ.
Dzisiaj miałam nie ciekawa akcje gdyż przy rozbieraniu mały mi się zaczął obracać i uderzył się główka o kosz - przebierałam go w koszu Mojżesza.... Płakał aż się zaczęłam stresować czy nic mu nie jest, ale obserwuję go i niema siniaka ani guza....
Chyba czas zejść z fejsa na ziemię i zakupić ochraniacz.... Mam monitor oddechu a jak mam się martwić później, że dziecko będzie się obracać i wyrżnię to już chyba wolę ten ochraniacz 🙄
 
Mozecie napisac wzrost swoich dzieci z ksiazeczki zdrowia w 4 mieciacu? Jestem dzisiaj po szczepieniu, rowno 4 miesiac I po mierzeniu wyszlo 72cm czyli ponad 97centyl, no niby jestesmy wysocy ale nie az tak. Moze oni maja jakas inna metodologie mierzenia i zawyzaja pomiar dzieci. Nie wiem. 2 miesiace temu tez wyszlo 67cm czyli nad 97centyl. Ciuszki juz nosi 74 to by sie zgadzalo. Jeśli chodzi o masę to ma 6 400 gram czyli 50 centyl, ale nie wygląda jakoś nieproporcjonalnie. Lekarka nic nie powiedziala na ten temat. Trochę mnie to dziwi/martwi taka dysproporcja miedzy masa a wzrostem.
 
reklama
Mozecie napisac wzrost swoich dzieci z ksiazeczki zdrowia w 4 mieciacu? Jestem dzisiaj po szczepieniu, rowno 4 miesiac I po mierzeniu wyszlo 72cm czyli ponad 97centyl, no niby jestesmy wysocy ale nie az tak. Moze oni maja jakas inna metodologie mierzenia i zawyzaja pomiar dzieci. Nie wiem. 2 miesiace temu tez wyszlo 67cm czyli nad 97centyl. Ciuszki juz nosi 74 to by sie zgadzalo. Jeśli chodzi o masę to ma 6 400 gram czyli 50 centyl, ale nie wygląda jakoś nieproporcjonalnie. Lekarka nic nie powiedziala na ten temat. Trochę mnie to dziwi/martwi taka dysproporcja miedzy masa a wzrostem.

U nas w czwartym miesiącu równo 65, więc różnica dosyć duża. Jesteśmy z mężem średniego wzrostu, więc synek też nie mam po kim być bardzo wysoki.Waga 5850g.
 
Do góry