reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

To i tak Wam zazdroszczę. Mój nadal budzi się co 50 minut, więc jestem wdzięczna jak uda mi się w tym czasie szybko zasnąć żeby chociaż krótką mieć drzemkę.ale nie ukrywam, że już chodzę nieprzytomna. W dzień mamy cztery drzemki,. każda po max 15 minut, więc nawet nie zdążę się położyć.
 
reklama
To i tak Wam zazdroszczę. Mój nadal budzi się co 50 minut, więc jestem wdzięczna jak uda mi się w tym czasie szybko zasnąć żeby chociaż krótką mieć drzemkę.ale nie ukrywam, że już chodzę nieprzytomna. W dzień mamy cztery drzemki,. każda po max 15 minut, więc nawet nie zdążę się położyć.
A jak ze spaniem na dworze??
A w nocy mówisz do niego coś? Bo ja się nic nie odzywam 😜🙊🙈
 
Na dworze drzemka trwa około 30 minut, później się budzi, czasami jak mocniej wózkiem trzęsie to jeszcze zaśnie, częściej leży i ogląda świat... W nocy nie odzywam się w ogóle, teraz już nawet pieluszki nie zmieniam, jedynie zapalam bardzo ciemną lampkę żeby w ogóle widzieć łóżeczko. Biorę na ręce, karmię, usypiam, odkładam. Jak robot...
 
Któraś z Was ma jakieś doświadczenie kiedy ten regres snu się kończy i czy później jest chociaż przez tydzień lepiej?
 
Któraś z Was ma jakieś doświadczenie kiedy ten regres snu się kończy i czy później jest chociaż przez tydzień lepiej?
To mój synek na dworze potrafi spać nawet i 3 godziny. Ledwo wózek wyniosę na dwór już śpi, ale jak go wnoszę do domu to też już od razu się budzi. Hehe..
Kurcze napewno jesteś biedna padnięta i wyczerpana.. Nie masz żadnej pomocy żeby ktoś go w dzień troszkę popilnować abyś mogła się trochę przespać?

Czyli wcześniej nie było problemu ze snem tylko teraz? Az się boję kiedy u nas ten regres snu zawita 😱
 
To mój synek na dworze potrafi spać nawet i 3 godziny. Ledwo wózek wyniosę na dwór już śpi, ale jak go wnoszę do domu to też już od razu się budzi. Hehe..
Kurcze napewno jesteś biedna padnięta i wyczerpana.. Nie masz żadnej pomocy żeby ktoś go w dzień troszkę popilnować abyś mogła się trochę przespać?

Czyli wcześniej nie było problemu ze snem tylko teraz? Az się boję kiedy u nas ten regres snu zawita 😱

Wcześniej u nas było też tak, że na spacerze zasypial i spał 3 godziny... A w nocy było tak, że o 21 dostawał butelkę, spał do 3, później karmiłam piersią i spał do 7. Także wszystko popsuło się dwa tygodnie temu 😔. W dzień moja mama czasem przyjdzie to przynajmniej w tym czasie coś jem, nadrabiam zaległości w domu, odpoczywam.
 
Wcześniej u nas było też tak, że na spacerze zasypial i spał 3 godziny... A w nocy było tak, że o 21 dostawał butelkę, spał do 3, później karmiłam piersią i spał do 7. Także wszystko popsuło się dwa tygodnie temu 😔. W dzień moja mama czasem przyjdzie to przynajmniej w tym czasie coś jem, nadrabiam zaległości w domu, odpoczywam.
To teraz tak u nas wyglądają noce, aż strach pomyśleć co mnie czeka..
 
Mój ma 4 miesiące i tydzień. Mam wrażenie że się już nie najada moim mlekiem. Myślę o wprowadzeniu mu może marchewki. Jak myślicie lepiej dać mu marchewke czy za wcześnie i lepiej MM?
 
Mój ma 4 miesiące i tydzień. Mam wrażenie że się już nie najada moim mlekiem. Myślę o wprowadzeniu mu może marchewki. Jak myślicie lepiej dać mu marchewke czy za wcześnie i lepiej MM?
A po czym stwierdzasz ze się nie najada?
Ja bym się wstrzymała z rozszerzaniem diety do około 6 miesiąca ale mogę się mylić i nie znam się na tym.
 
reklama
Wczoraj i dzisiaj był bardzo niespokojny, taki marudny. Miałam zamrożone moje mleko i mu dałam i zjadł. Ale dalej był marudny. W dzień prawie wogole nie śpi. Ma kilka drzemek po max. 15 minut. Karmie go piersią, ale tak naprawdę to nie wiem ile on tego mleka wypija.
 
Do góry