reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Podobne bardzo, tylko właśnie to nie jest czerwone tylko takie żółte.
Wczoraj po myciu w Jonsons Baby tym fioletowym zobaczyłam, że mu się zrobiło bardziej czerwone. Myślicie, że to może być uczulenie na to? Byłoby tylko na buzi? 🤔
Do dermatologa można iść bez skierowania?
 
reklama
Jak budzi się po pierwszej butelce czyli po 3h snu to zmieniam, później budzi się co niecała godzine to nie zmieniam, chyba że czuje, że już jest pełna. Wczoraj nie dałam w nocy drugiej butelki, sprawdzałam czy budzi się jeść czy dlaczego- wstawał co godzinę. Dzisiaj poszedł spać o 21:30, o 22:20 obudził się więc dostał pierwszą butelkę, zasnął po 23, kolejna pobudka byla o 1:55, następna o 3:10. Teraz jest 3:35, dałam drugą butelkę 120ml i zobaczymy co będzie dalej...
A spróbuj mu nie zmienić. Jeśli oczywiście nie będzie jakiś mocno przesikany.
Może go to wybudza..
 
Ja nie narzekam, nie mam wymagającego dziecka. Ale to ja przy nim wszystko robię, ja się z nim bawię, więc siłą rzeczy jest do mnie przyzwyczajony. Zresztą, jeju, jestem jego matką, więc to oczywiste przecież 🥴 Ale nie dla wszystkich jak widać. To gadanie mnie najbardziej wkurza, nie to, że dziecko jest za mną. A przed nami jeszcze lęk separacyjny, wtedy to dopiero będzie, że dziecko wycackałam 🥴
Lęk separacyjny? Przepraszam że pytam ale jestem chyba czegoś nieświadoma 🙈
 
U nas wysypka wokół ust to podrażnienie tak jak stwierdziła alergolog buzia prawie wyleczona cale szczęście ze to nie te bmk jednak matka ma jakieś przeczucie od samego początku mowilam że jest go jakieś podrażnienie potowki
Debridat chyba sobie nie radzi nie wiem .. podaje od środy mały chce zrobić kupe ale nie umie jej wypchnąć pol nocy steka napina się unosi nóżki do góry próbowałam mu smarować odbyt oliwka tak jak lekarz polecala i nic dzis rano juz mu pomogłam bo szkoda mi maleństwa 7 dni meczy się i wgl. Niby dziecko ma czas do nauki do pol roku a nawet do roku ale niepokoi mnie to ze on nie umie sam wgl. Do jakiego lekarza się udać? Gastrolog ?
 
Wczoraj po myciu w Jonsons Baby tym fioletowym zobaczyłam, że mu się zrobiło bardziej czerwone. Myślicie, że to może być uczulenie na to? Byłoby tylko na buzi? 🤔
Do dermatologa można iść bez skierowania?
Tylko nie Johnson.
Była ogromna afera z tą firmą za tworzenie kosmetyków rakotwórczych, gdzie firma wypłaciła 2mld dolarów odszkodowania a żele badtime uczulają.... Nie polecam
 
Wiem że to może dziwne ale są konsultantki snu, może warto spróbować? Bo naprawdę taka ilość snu cię wykończy.

Nie spotkałem się z kimś takim, musiałabym chyba poszukać we większym mieście bo w moimi, gdzie mieszka 40tys. osób w Internecie nie znalazłam. Wstrzymam się jeszcze z tą zmianą pampersa.
 
Lęk separacyjny? Przepraszam że pytam ale jestem chyba czegoś nieświadoma 🙈
Dziecko do któregoś miesiąca, nie pamiętam, 6 bądź 7 myśli, że ono i mama to nierozłączna część. Z czasem jednak "mądrzeje" i dostrzega, że ono i mama to dwie różne osoby. Wtedy może pojawić się lęk separacyjny. Dziecko tracąc z oczu mamę myśli, że to na zawsze, że nigdy nie wróci etc. Histeria murowana 🥴 I to podobno trwa kilka miesięcy 🥴
 
Tylko nie Johnson.
Była ogromna afera z tą firmą za tworzenie kosmetyków rakotwórczych, gdzie firma wypłaciła 2mld dolarów odszkodowania a żele badtime uczulają.... Nie polecam
Nie słyszałam o tym. Mój bratanek kąpie się w tym od urodzenia, nigdy go nie uczuliło. Ja wolę Hippa, bo ładniej pachnie, ale się skończył, a dostaliśmy JB, więc chciałam zużyć. Odstawiam tak czy inaczej.
 
reklama
Do góry