reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny. Dzisiaj u Nas ma być niby 7 stopni na plusie. Jak ubieracie maluchy na taką pogodę?
Ja wypralam i odstawiłam już w kat taki zimowy kombinezon. Ubieram jej ten co jesienią zakładałam taki plusz dwuwarstwowy i dalej mam w gondoli śpiworek. Moja jednak lubi ciepło bo jest drobniutka wiec to dla nas opcja. Miłych spacerów. Miałam jechać do ikei ale nie odpuszczę takiego słońca. Będziemy chodzić w słońcu!
 
U nas bol brzuszka bo mały nie może zrobić kupy juz wczoraj był placz bo nie mogl zrobić wasze bobasy tez placza przy bąkach kupach? U nas obstawiam ta dyschezje bo mały by chciał ale nie może i go jakby bolalo i pierdziki jak i kupa to wyczyn
kupa ostatnio po 6 dniach i to za pomocą czopka dzis 4 dzien i juz boli brzuch i znowu wjeżdża czopek pytalam pediatry kazała pomagać ze dziecko ma czas jeszcze na naukę i nawet do roku czasu może mieć z tym problem... nie ma nudy.
Co do przeziębienia nie rozłożyło mnie pokonałam poraz kolejny od samego porodu chce mnie położyć ale walcze
jak maluszek mial 2tygodnie maz mial covid..Ja mialm stan podgorączkowy i bol gardła ale tez mialam w tym czasie zapalenie piersi wiec nie widomo czy to covid czy nie jak robiłam w styczniu przeciwciała to mialm 180 wiec na dwoje babka wróżyła czy mialam czy mialam wcześniej i tyle mi zostało 🤷‍♀️ na spokojnie U nas maz w czasie choroby nie zbliżał się zbytnio do syna spal w innym pokoju
 
Boję się, że mały się zarazi. Czasami tak kokasluje. A niby zaszczepieni jesteśmy dwoma dawkami
U nas mały się zaraził. Nie zdołałam go ochronić przeciwciałami w mleku ☹️
Gdzie mierzycie temperaturę termometrem elektronicznym? Ja sprawdzam na czole 36.6, na skroni 37.8 a na drugiej 39. W co wierzyć? 😭 Mam też taki z Rossmanna, wkładam mu do buzi i też co innego 😭
 
U nas mały się zaraził. Nie zdołałam go ochronić przeciwciałami w mleku ☹️
Gdzie mierzycie temperaturę termometrem elektronicznym? Ja sprawdzam na czole 36.6, na skroni 37.8 a na drugiej 39. W co wierzyć? 😭 Mam też taki z Rossmanna, wkładam mu do buzi i też co innego 😭
Właśnie u nas też w każdym miejscu co innego. Będę patrzeć tylko na tą na środku czoła. A jakie mieliście objawy u dziecka? Mój syn od urodzin ma temperature 37, nie było nigdy niżej. Mieliśmy mieć szczepienie w środę a przesunęli nam na 22 marca...
 
U nas mały się zaraził. Nie zdołałam go ochronić przeciwciałami w mleku ☹️
Gdzie mierzycie temperaturę termometrem elektronicznym? Ja sprawdzam na czole 36.6, na skroni 37.8 a na drugiej 39. W co wierzyć? 😭 Mam też taki z Rossmanna, wkładam mu do buzi i też co innego 😭
Ja to tak normalnie nie mierze, bo małe niemowlęta często mają trochę większa temperaturę, a szczególnie gdy płakały, wysilały się np. leżąc na brzuszku. Ja jak czuje ze bejbik może mieć temperaturę to termometr elektroniczny do pupy. To nigdy nie falszuje.[/QUOTE]
 
Właśnie u nas też w każdym miejscu co innego. Będę patrzeć tylko na tą na środku czoła. A jakie mieliście objawy u dziecka? Mój syn od urodzin ma temperature 37, nie było nigdy niżej. Mieliśmy mieć szczepienie w środę a przesunęli nam na 22 marca...
Na środku czoła u nas się nie sprawdzi, bo jest 36,9 a cały jest gorący. Więc będę wierzyć tylko tej na skroni. U nas jedyne objawy to ta gorączka i troszkę mu leci z noska. Tata choruje od wtorku, tzn już nie, ale był chory 2 doby miał gorączkę i bóle stawów, ja miałam tylko jedną noc stan podgorączkowy. Łudziłam się, że go uchronię przeciwciałami, już mi się tak raz udało około Bożego Narodzenia, kiedy wszyscy się pochorowaliśmy na przeziębienie. On pozostał jako jedyny zdrowiutki. A teraz się nie udało 😭 Mam nadzieję, że to nie potrwa długo. Daje pedicetamol, na razie panuję nad sytuacją.
 
Na środku czoła u nas się nie sprawdzi, bo jest 36,9 a cały jest gorący. Więc będę wierzyć tylko tej na skroni. U nas jedyne objawy to ta gorączka i troszkę mu leci z noska. Tata choruje od wtorku, tzn już nie, ale był chory 2 doby miał gorączkę i bóle stawów, ja miałam tylko jedną noc stan podgorączkowy. Łudziłam się, że go uchronię przeciwciałami, już mi się tak raz udało około Bożego Narodzenia, kiedy wszyscy się pochorowaliśmy na przeziębienie. On pozostał jako jedyny zdrowiutki. A teraz się nie udało 😭 Mam nadzieję, że to nie potrwa długo. Daje pedicetamol, na razie panuję nad sytuacją.
Oby mu szybko przwszlo. Ja jadę zrobić test za godzinę, bo zaczęło mnie drapać gardło. A nosiliście maseczki przy małym czy normalnie wszystko robiliście?
 
reklama
Oby mu szybko przwszlo. Ja jadę zrobić test za godzinę, bo zaczęło mnie drapać gardło. A nosiliście maseczki przy małym czy normalnie wszystko robiliście?
Normalnie wszystko robiliśmy. Żadnych maseczek. My nie robiliśmy testów. Po objawach u mojego partnera, których nigdy wcześniej nie miał chorując, stwierdziliśmy, że to prawdopodobnie covid. Ale przeszło w miarę gładko, mam nadzieję, że i u małego tak będzie.
 
Do góry