reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Moja dopiero od 6 tygodnia zaczela jeść w dzień częściej, tak co 1,5-2h. I to też nie cały czas, czasem przerwy 3h, szczególnie jak się uda zgrać to z drzemka.
Co do nocy to ma różnie, czasem co 3h, czasem 4-5h. Częściej w nocy bardzo rzadko się budzi,
U nas za to ostatnio problem z wieczornym usypianiem. Nawet jak od 15 nie śpi, to po kąpieli o 19, karmienie i od 20 walka o zaśnięcie. Dzisiaj 2,5h. Bo bidule strasznie wybudza to ulewanie, czasem aż budzi się z krzykiem jak uleje.
 
Hej, czy któraś z was przeszła już na mm? Jeśli tak to jakie?
Od kilku dni mały nie najada się z piersi, zasypia przy niej. Jak go odkładam to zaraz się budzi.
Jak dostanie butelkę to śpi. W niedzielę spał od 17 do 21.
 
Hej, czy któraś z was przeszła już na mm? Jeśli tak to jakie?
Od kilku dni mały nie najada się z piersi, zasypia przy niej. Jak go odkładam to zaraz się budzi.
Jak dostanie butelkę to śpi. W niedzielę spał od 17 do 21.
My już nawet przeszliśmy przez kilka ...
Najpierw w szpitalu było bebilon advance, potem bebilon pepti DHA, a teraz Capri Care i te chyba jest najlepsze dla naszej Helenki.0
 
Kobietki rozważanie jakąś formę zabezpieczenia głowie chodzi mi o Panie po cc bo jednak u nas musimy poczekać przynajmniej 2lata?
Ja myślę o wkładce bo tabletki i plastry to jednak trzeba o tym pamiętać dodatkowo podobno jest więcej skutków ubocznych po tabletach i plastrach ? Ktos ma jakieś informacje?
 
Kobietki rozważanie jakąś formę zabezpieczenia głowie chodzi mi o Panie po cc bo jednak u nas musimy poczekać przynajmniej 2lata?
Ja myślę o wkładce bo tabletki i plastry to jednak trzeba o tym pamiętać dodatkowo podobno jest więcej skutków ubocznych po tabletach i plastrach ? Ktos ma jakieś informacje?
Jeżeli nie planujesz już dzieci to wkładka jest super rozwiązaniem. Tylko dość kosztownym jednorazowo. Ale nie trzeba pamiętać o łykaniu tabletki o konkretnej godzinie, i prosić lekarza o recepty na nie. No i przy wkładce to wydatek na kilka lat. Zarówno wkładka jak i plastry I tabletki to hormony.
Ja liczę że jeszcze namówie męża na dziecko, więc zostaję przy prezerwatywach. Ale jeśli nie namówię to myślę poważnie o wkładce za jakiś czas.
Na razie karmię, więc wkładka i tak odpada.
 
Hej, czy któraś z was przeszła już na mm? Jeśli tak to jakie?
Od kilku dni mały nie najada się z piersi, zasypia przy niej. Jak go odkładam to zaraz się budzi.
Jak dostanie butelkę to śpi. W niedzielę spał od 17 do 21.

U mnie synek też się nie najadał. Od trzech tygodni dostaje mm na noc, Bebilon 1 Comfort, póki co nie mam zastrzeżeń.
 
Jeżeli nie planujesz już dzieci to wkładka jest super rozwiązaniem. Tylko dość kosztownym jednorazowo. Ale nie trzeba pamiętać o łykaniu tabletki o konkretnej godzinie, i prosić lekarza o recepty na nie. No i przy wkładce to wydatek na kilka lat. Zarówno wkładka jak i plastry I tabletki to hormony.
Ja liczę że jeszcze namówie męża na dziecko, więc zostaję przy prezerwatywach. Ale jeśli nie namówię to myślę poważnie o wkładce za jakiś czas.
Na razie karmię, więc wkładka i tak odpada.
A czemu jeśli nie planuje juz dzieci?
Podobno wkladka jest na max 5 lat gdzie można wyjac wcześniej i normalnie podjąć starania
Ja również karmie piersia przy karmieniu nie można się zabezpieczyć ani wkładka ani plastarmi ani tabletkami?
Przeciez kobiety które biorą antykoncepcje zachodzą w ciaze
 
reklama
A czemu jeśli nie planuje juz dzieci?
Podobno wkladka jest na max 5 lat gdzie można wyjac wcześniej i normalnie podjąć starania
Ja również karmie piersia przy karmieniu nie można się zabezpieczyć ani wkładka ani plastarmi ani tabletkami?
Przeciez kobiety które biorą antykoncepcje zachodzą w ciaze

Moja ginekolog przepisała mi tabletki jednoskładnikowe, takie można brać przy KP. Co prawda nie wiem czy planujemy jeszcze dzieci, po ostatnich tabletkach zaszłam w ciążę w trzecim cyklu po odstawieniu. Póki co i tak jeszcze nie wróciłam do współżycia, ale tabletki już mam 😁. U Was jak w tej kwestii? Macie już siłę, czas i ochotę?😉
 
Do góry