reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja tez dziewczyny ostatnio coraz gorzej sie czuje. Mąż pojechał w delegacje, zostałam z naszym rocznym terrierem który potrzebuję bardzo dużo ruchu na świeżym powietrzu i wczoraj po 22 mnie rozłożyło. Ból głowy, szyi, temperatura i nieprzespana noc...
Dodatkowo 2 dni temu tak mlody się intensywnie ruszał że aż się przestraszyłam bo nigdy do tej pory się tak nie zachowywał i pojechałam do szpitala, w którym prosto w twarz polozna zaśmiała się ze jeszcze tego nie było... ze do szpitala przyjeżdża się wtedy jak nie wykrywamy ruchów a nie jak jest ich za dużo.. strasznie przykro mi się wtedy zrobiło...
To jakaś głupia baba ;/ Czasem takie gwałtowne ruchy też oznaczają coś złego np. zaplątanie się pępowiny i nie ma się z czego śmiać.
 
Strasznie dużo te 30. Ja mam mieć tylko 10, czyli dwie paczki a ile to miejsca już zajmuje. Ja mam osobną torbę na takie "papierowe" rzeczy i drugą na ubraniowe.
Kurczę ale nawet 10 to sporo. Ja mam na liście 2-3 sztuki. W praktyce od lat szpital ma je dla pacjentek, ale zdarza się co jakiś czas ze może brakować, albo np. jest większe zużycie na ginekologii, gdzie nikt po operacji nie wymaga zabrania podkładów 🤷. Mam wrażenie jakby to 30 to już było zlosliwoscia że strony tej położnej. Ja rodząc syna zabrałam najwięcej czapek, bo miałam tego dużo po innych dzieciach, a nie wiedziałam jaka będzie miał głowę 😜 Trochę to głupie było patrząc na to teraz 😂 Nie wiem co sobie pomyślała ta położna wypuszczająca nas z oddziału jak wyciągnęłam torbę z czapkami i zaczęłam je mierzyć🤣
 
Ja tez dziewczyny ostatnio coraz gorzej sie czuje. Mąż pojechał w delegacje, zostałam z naszym rocznym terrierem który potrzebuję bardzo dużo ruchu na świeżym powietrzu i wczoraj po 22 mnie rozłożyło. Ból głowy, szyi, temperatura i nieprzespana noc...
Dodatkowo 2 dni temu tak mlody się intensywnie ruszał że aż się przestraszyłam bo nigdy do tej pory się tak nie zachowywał i pojechałam do szpitala, w którym prosto w twarz polozna zaśmiała się ze jeszcze tego nie było... ze do szpitala przyjeżdża się wtedy jak nie wykrywamy ruchów a nie jak jest ich za dużo.. strasznie przykro mi się wtedy zrobiło...
Co za wredne babsko zero wyczucia 🤦‍♀️ Moja mloda ostatnio też nagle jak by chciała się cala przekręcić aż mi cały brzuch się ruszał. Na szczęście 2 raz się to nie powtórzyło.
 
Ja tez dziewczyny ostatnio coraz gorzej sie czuje. Mąż pojechał w delegacje, zostałam z naszym rocznym terrierem który potrzebuję bardzo dużo ruchu na świeżym powietrzu i wczoraj po 22 mnie rozłożyło. Ból głowy, szyi, temperatura i nieprzespana noc...
Dodatkowo 2 dni temu tak mlody się intensywnie ruszał że aż się przestraszyłam bo nigdy do tej pory się tak nie zachowywał i pojechałam do szpitala, w którym prosto w twarz polozna zaśmiała się ze jeszcze tego nie było... ze do szpitala przyjeżdża się wtedy jak nie wykrywamy ruchów a nie jak jest ich za dużo.. strasznie przykro mi się wtedy zrobiło...
Nie ma racji, lekarz mi mówił ze również się jedzie jak jest za dużo ruchów. W zasadzie możesz jechać z każda pierdoła i musza cię badać. Po prostu trafiłaś na … położna. Minęła się kobieta z powołaniem
 
U mnie na liście 2-3 podkłady. Może wejdź sobie na grupę na fb Gdzie rodzic w Łodzi i tam naprawdę jest kopalnia wiedzy jeśli chodzi o takie tematy. Jeśli chodzi o szczepienie to na pewno w Matce Polce jest ogromny nacisk na szczepienia, bo oni są głównym prowodyrem w tej kwestii na całe województwo. Są dosłownie reklamą szczepień.
No właśnie.. Gdzie tu rzetelność..
Ja najbardziej się zastanawiam czy wogole jest sens się szczepić tą jedną przed samym porodem.. A w zasadzie to już mógłby być listopad 😑 😂 bo mnie wiecznie stresują te wiadomości covidowe
 
A czy któras z was planuje pielucjowanie wielorazowe?
Ja się przymierzam, zrobiłam wstępną wyprawkę, ale na razie oszczędna żeby zobaczyć czy dam radę :)
Planowałam ale odpuściłam..
Wzięłam pod uwagę wszystkie za i przeciw i jednak sterty prania na zimę mnie nie przekonały, pomijając fakt i tak już wielu obowiązków na tą chwilę..
Sama idea wydaje się być dobra i podziwiam osoby, które wprowadzają to w życie
 
reklama
Ja jestem od wczoraj tak osłabiona tak dobita chce mi się płakać jestem wykończona nie mam sił na prawdę nie miałam takiej załamki długo;( nie wiem skąd to się wzięło porażka !!!
Myślę, że każda z nas ma czasem gorszy dzień. Ja w zeszłym tygodniu jakoś zaczęłam narzekać, mówiłam do męża że chyba nie dam rady urodzić aż z nerwów krew mi z nosa leciała. Na szczęście było to jeden raz, emocji jest sporo więc trzeba jakoś to wszystko odreagować. Będzie dobrze 😊
 
Do góry