reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Też miałaś tak że na USG w ogóle nie było widać główki bo jest całkowicie w kanale rodnym?
Az tak nie, jeszcze ja widać normalnie na usg. ale przez ten lejek szyjka się szybciej skraca jak główka jest na dole. Bo widzę nawet sama na usg jak się powiększył od ostatniej wizyty ten lejek..
 
reklama
Dziewczyny ja mam dzisiaj 29+2. Byłam dzisiaj na kontroli i dzidziuś ma główkę całkowicie już w kanale rodnym. Grozi mi poród przedwczesny. Strasznie się boje 😕 szyjka ma około 2,95 cm długości i póki co jest zamknięta ale dzidziuś rośnie i mechanicznie główką naciska na szyjkę.
Co zleciła lekarz?
 
Dziewczyny, czy to normalne że nie wyszedł mi pępek? [emoji1787]
Nie wiem czy to normalne czy nie
Chyba normalne bo mi też nie wszedł, nadal mam dziurkę^^. Podobno reguły nie ma, jednym wychodzą drugim nie, niektórym szybciej, niektórym później, niektórym wcale[emoji6]. Może to i lepiej bo pewnie by mnie denerwowało, że coś wystaje [emoji23]
 
Chyba normalne bo mi też nie wszedł, nadal mam dziurkę^^. Podobno reguły nie ma, jednym wychodzą drugim nie, niektórym szybciej, niektórym później, niektórym wcale[emoji6]. Może to i lepiej bo pewnie by mnie denerwowało, że coś wystaje [emoji23]

U mnie pierwszy bejbik, i nie wiedziałam czy to normalne 🤣🤣🤣
Dziękuję za odpowiedź ❤️
 
Dziewczyny, czy to normalne że nie wyszedł mi pępek? 🤣
Nie wiem czy to normalne czy nie
Lepiej się ciesz. W pierwszej ciąży też pępek miałam elegancki. Brzuch malutki. Teraz w trzeciej od dawna wszystko na wierzchu😂
Pępek po ciążach mam taki rozciągnięty, duży. Ale wiecie, pępek jak pępek, grunt że już 3 ciąża a ja nie mam rozstępów😊
 
Mój pępek to do końca się nie schował po ostatniej ciąży. Teraz sterczy jak antena. Brzuch też ma takie gabaryty, że zaczyna przeszkadzać. Rozstępów nie mam na brzuchu . Jakieś delikatne na udach od szybkiego chudnięcia. U mnie kolejny raz najbardziej obrywa pupa. Cellulit jest koszmarny.
 
reklama
Mam się oszczędzać i jak najwięcej leżeć i tyle co mogę zrobić. W poniedziałek jadę znów na kontrolę i zobaczymy. Chciałabym dostać sterydy na szybsze rozwinięcie płuc u dzidziusia bo nie wiadomo czy uda mi się donosić. Marne szanse
Ale nie ma co się źle nastawiać. Póki nie ma rozwarcia to dużo zależy właśnie od oszczędzania się. Ja mam problemy z szyjka od 17 tyg, mała głową też tak nisko, że jej nie widać, ale nie panikuje. Znam przypadki dziewczyn, które od 30 tyg chodziły z 1,5 cm szyjka i małym rozwarciem, a dotrwaly do terminu. Sterydy na płuca są wtedy gdy naprawdę jest źle, bo to jak przy każdym leku może mieć skutki uboczne. Najważniejszy jest spokój. Zostało nam naprawdę niedużo, a problemy z szyjką są bardzo powszechne. Ja mam kontrolę we wtorek i mam nadzieję że będzie dobrze.
 
Do góry