reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja gdybym nie miała po synu w dobrym stanie gondoli od Bebetto Hollanda to bym sobie kupiła żółtego Flavio. Na pewno będę kupować spacerówkę z dużym obciążenieniem na zapas, ale to ze względu na to że teraz dużo jeździmy w tę i we tę z dużą ilością rzeczy i wolę mieć wózek składany na płasko. No i też po 4 latach i kopaniu mojego syna pękła ekoskóra na podnożku.
 
reklama
Ja dzisiaj po badaniu obciazenia glukoza. Na czczo 86, po 1h 165, a po 2h 147, więc tak blisko granicy, szczególnie ten ostatni wynik ale zobaczę co jutro powie lekarz.
 
Myślę se w 7 miesiącu już nie będzie problemu ze zwolnieniem :) coraz trudniej z tym brzuchem wysiedzieć przed komputerem :) ja mam teraz 2 tyg na wdrożenie osoby która przyszła za mnie na zastępstwo i można ze spokojna głowa iść na L4 zająć się przygotowaniami :)
U mnie też za każdym razem pyta czy chce zwolnienie, tym bardziej na ostatnich wizytach. Zawsze mówi, że jestem jedną z nielicznych, które w tym tygodniu ciąży jeszcze pracują, dlatego ze zwolnieniem to problemie nie ma. Czekam na poniedziałek co mi powie[emoji6]

Też już ciężko mi siedzieć przed komputerem w pracy, poza tym gorzej się koncentruje, nie jestem już tak wydajna. Mój szczyt formy minął...
 
Ja kupiłam luca pro używany i wydaje się być spoko :) zobaczymy jak w praktyce ale na pierwszy rzut jest ok, amortyzatory dobre. Wiadomo dla każdego co innego odpowiada. Ja akurat miałam 3 znajome które miały różne modele bebetto i wszystkie były bardzo zadowolone, tylko w internecie jakieś niekoniecznie pochlebne komentarze są na temat tej firmy :)
To już chyba tak jest ze my jesteśmy różni jako ludzi i jako mamom odpowiadają nam różne rzeczy, grunt zebys to ty była zadowolona. Każda z nas inaczej używa wózek, dla każdej z nas inne rzeczy się licza
 
reklama
Koleżanki, orientujecie się która apteka internetowa jest najtańsza?
Ja korzystam obecnie z dozu, bo mam obok mieszkania ich aptekę, więc łatwo mi paczki odbierać i rzeczywiście na stronce jest zawsze dużo taniej niż stacjonarnie. Dziewczyny z mojego forum z poprzedniej ciąży od 4 lat ciągle zamawiają w większości z Gemini. Ja akurat zauważyłam że rzeczy które potrzebowałam dla swojego alergika były dużo droższe niż w dozie , więc chyba kwestia tego co potrzebujesz i jakiej firmy.
 
Do góry