reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja jeszcze właśnie odstawiam duphaston i dlatego panikuję. Na początku brałam 6 tabletek dziennie. Teraz biorę jedną. Zostały mi jeszcze 4 tabletki i koniec....
 
reklama
Ja jeszcze właśnie odstawiam duphaston i dlatego panikuję. Na początku brałam 6 tabletek dziennie. Teraz biorę jedną. Zostały mi jeszcze 4 tabletki i koniec....
Ja mam tak samo przez 3 dni taka cisza z kopniakami ze się wystraszyłam i jeździłam do położnej sprawdzać małego detektorem, serduszko Oki powiedziała, że po większych posiłkach powinno być około 5 kopniaków a jak nie po posiłkach to w ciągu dnia powinno być 15 kopniaków i żeby obserwować. Ale dziś kupiłam detektor bo wczoraj niby położona mnie uspokoiła ale naczytalam się o problemach z łożyskiem i aż sobie popłakałam. Ale od dziś odkąd namierzyłam go swoim detektorem nagle zaczął kopać całe szczęście. Podobno maleństwa teraz śpią ok.20h Ale powinny mieć swoje rytm i powinniśmy pomimo czuć 15 ruchów
 
Ja pozostanę przy jednorazowych ale bez chemii, nie wybielanych, biodegradowalnych.
Spędziłam sporo czasu na poszukiwaniu odpowiednich, żeby chłonęły i nie przeciekały i wybrałam Kolorky.
Mam nadzieję, że Helence przypasują :)
Hej 😊😊😊my też czekamy za Helenka 😍😍 nasza listopadowa dziewczynka 😍😍 nooo pieluszki pewnie jednorazowki
 
Ja gdzieś czytałam że te ruchy nie są jeszcze takie regularne i maleństwa mają dużo miejsca więc możecie nie widzieć i nie czuć , ja też czasem czuję albo widzę ale wczoraj mały tak się ruszał że pierwszy raz mój partner zobaczył i nawet poczuł :) myślę że to kwestia czasu aż malenstwa zaczną się regularnie ruszać
 
Też je mocno rozważam :) Ale z tego co gdzieś widziałam to w wielu miastach są wypożyczalnie, jak dobrze pamiętam to na dwa tygodnie można wypożyczyć i sprawdzić zanim się zainwestuje w sumie kupę kasy ;)
Pójdę w jednorazowe bo nie wyobrażam sobie ogarniać prania dodatkowego w takim momencie gdy będę chciała być dla dzieci, mieć czas dla siebie i jeszcze ogarnąć dom. To na pewno świetny koncept i fajnie jak ktos dokonuje takiego wyboru ale wiem ze to nie dla mnie.
 
Hej laski ja właśnie siedzę na ośrodku badam glukoze. No powiem wam, ze za dobre to nie jest. Akuratnie 25 tydzień 😁 za tydzień wizyta ostanio miało być zdjęcie 4d ale się schował może bym razem się pokaże 😏
Hej ja to przeżywałam wczoraj 😉 potem spałam ile się dało hehehe. Po wypiciu tej glukozy młody kopał jak szalony przez prawie cały dzień a i w nocy też spokojnie nie było 😁
 
Hej ja to przeżywałam wczoraj 😉 potem spałam ile się dało hehehe. Po wypiciu tej glukozy młody kopał jak szalony przez prawie cały dzień a i w nocy też spokojnie nie było 😁
Wiesz co ja już godzinie siedzę prawie zwymiotowałam i zemdlałam położyli mnie w zabiegowym i leżę teraz ja piernicze nie wiedziałam ze tak to może zrobić.. jeszcze godzina jak przyjdę to odrazu 🤢
 
Wiesz co ja już godzinie siedzę prawie zwymiotowałam i zemdlałam położyli mnie w zabiegowym i leżę teraz ja piernicze nie wiedziałam ze tak to może zrobić.. jeszcze godzina jak przyjdę to odrazu 🤢
Po tej godzinie już powinno Ci przejść. Najlepiej po pobraniu drugi raz krwi coś zjedz i będzie Ci lepiej. A jaka glukoze piłaś? Bo ja cytrynową
 
reklama
Do góry