reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Nierozpakowane są... U nas 40+1 skurcze na ktg się piszą ale akcji ni huhu. Dziś duuuuzy spadek formy u mnie, od rana mdłości i ogólne zmęczenie i rozdrażnienie... Nie lubię siebie takiej, jak u Was??
 
reklama
Nierozpakowane są... U nas 40+1 skurcze na ktg się piszą ale akcji ni huhu. Dziś duuuuzy spadek formy u mnie, od rana mdłości i ogólne zmęczenie i rozdrażnienie... Nie lubię siebie takiej, jak u Was??
nierozpakowane to chyba jesteśmy już tylko we dwie. ja jutro idę na ktg, zobacze co tam. objawów póki co nie mam, tylko senność i zmęczenie. u mnie 39+5
 
A synek miny jak miny. Ale jak szalona fryzura.

Przy karmieniu tak się zmęczę, ze fryz zawsze jest szalony :p
Ja tez urodzilam się z czuprynką wiec synek ma włoski po mamie :)
Nierozpakowane są... U nas 40+1 skurcze na ktg się piszą ale akcji ni huhu. Dziś duuuuzy spadek formy u mnie, od rana mdłości i ogólne zmęczenie i rozdrażnienie... Nie lubię siebie takiej, jak u Was??
Dziewczyny trzymamy kciuki!
Juz niedługo ;) a zmęczenie mija, po porodzie będzie o wiele lepiej :)
 
Również Melduje ze w niedzielę 22 listopada o godzinie 21:48 urodziłam mojego synka. KACPER 51cm, 2980g 9 punktów. Poród SN przyspieszany od 5 cm oksytocyna bo okazało się że wody wypłynęły już zielone. Urodzony w 41+3. ❤️💙
IMG_20201123_145819_751.jpg

IMG_20201124_143439.jpg
 
reklama
nierozpakowane to chyba jesteśmy już tylko we dwie. ja jutro idę na ktg, zobacze co tam. objawów póki co nie mam, tylko senność i zmęczenie. u mnie 39+5
Tylko my dwie?? Serio?? No pięknie 😄 daj znać po ktg... U mnie wszystko do porodu jakby gotowe, termin minął, rozwarcie jest, szyjka skrócona, czop odszedł, skurcze na ktg są... Tylko akcji brak😀
 
Do góry