reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Trzymam kciuki za Was dziewczyny :)
Ja juz się cieszę, że jest juz po wszystkim, jutro musze ogarnąć sciagniecie szwów, czuje się calkiem dobrze i mamy 12 kg mniej :) jeszcze 8 zostało ale i tak czuje się lekko jak nigdy dotąd :)
[/QUOTE
Ja dzisiaj urodziłam, Ignaś 4kg 58cm :)
Wielkie gratulacje 😁😁😁Ignas duży chłopczyk.
 
reklama
Ja po pierwszej cc miałam szybko tez okres , do paru tygodni właśnie :) jak nie ma jakiś mega skrzepów czy krwotoków myśle ze jest okej , ja jestem tydzień po cc i krwawiłam pare dni i cisza teraz , ale lekarz mówił w piątek ze wróci krwawienie na pewno . Jak się niepokoisz to idź na usg sprawdź czy nie ma krwiaków , mi sprawdzał w piątek lekarz bo po cc częściej występują . A jak się maluszek ma ? Ile wazy już ? 😍
Dzięki! Chyba jakby był krwotok to bym się źle czuła a czuję się w sumie ok poza tym, że mnie trochę brzuch boli. Dziecko ma jakieś 3200g. Ma się chyba dobrze, drze się w nocy i doprawadza mnie tym do szału, za to w dzień śpi.
 
Dzięki! Chyba jakby był krwotok to bym się źle czuła a czuję się w sumie ok poza tym, że mnie trochę brzuch boli. Dziecko ma jakieś 3200g. Ma się chyba dobrze, drze się w nocy i doprawadza mnie tym do szału, za to w dzień śpi.
Super przybrał ! Mój dwu tygodniowy póki co śpi w nocy fajnie , ale nie chwale lepiej żeby nie zapeszać 🙄 a jeśli chodzi o ciebie to faktycznie pewnie by ci słabo było bo dużo krwi traciłabys
 
Dziewczyny jak wam szło przystawianiw maluszków do piersi. U mnie całą noc walki nie wiem czy dla niej za mało pokarmu czy źle to robię czy tak ma być.
 
reklama
Do góry