reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Tylko my dwie?? Serio?? No pięknie 😄 daj znać po ktg... U mnie wszystko do porodu jakby gotowe, termin minął, rozwarcie jest, szyjka skrócona, czop odszedł, skurcze na ktg są... Tylko akcji brak😀
Ja też jeszcze w dwupaku. U mnie dopiero 39+2 i na razie nie czuję, żeby coś się działo, nie zdziwię się jak córcia będzie grudniowa.
 
reklama
Tylko my dwie?? Serio?? No pięknie 😄 daj znać po ktg... U mnie wszystko do porodu jakby gotowe, termin minął, rozwarcie jest, szyjka skrócona, czop odszedł, skurcze na ktg są... Tylko akcji brak😀
na ktg tylko 1 skurcz :confused: miałam sie w piatek zgłosić, że mam cukrzyce, to lekarz kazał iść juz do szpitala. ale dzis w szpitalu mi inny lekarz powiedział, że watpi, że mnie przyjmą, raczej dopiero 10 dni po terminie wywołują, jak cukrzyca na diecie
 
Również Melduje ze w niedzielę 22 listopada o godzinie 21:48 urodziłam mojego synka. KACPER 51cm, 2980g 9 punktów. Poród SN przyspieszany od 5 cm oksytocyna bo okazało się że wody wypłynęły już zielone. Urodzony w 41+3. ❤💙
Zobacz załącznik 1205843
Zobacz załącznik 1205845
Gratulacje ja także urodziłam w niedzielę tylko chwilę wcześniej. Tez miałam podana okcytocyne bo ponad 12h od tego jak mi zaczęły odchodzić wody tylko 2cm i słabe nieregularne skurcze
 
Gratulacje dla rozpakowanych mam 😊😉 zdrówka dużo ❤ i dla nie rozpakowanych duzo cierpliwości i siły 😊 my kończymy dzis 2 tygodnie😊
20201123_153204.jpg
 

Załączniki

  • D4A15894-CFAA-4E94-84A9-88DC698E8C2E.jpeg
    D4A15894-CFAA-4E94-84A9-88DC698E8C2E.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 105
Jak tam maluszek z waga ? Fajnie tyje ? U nas wczoraj dwa tygodnie
No tak około 200g na tydzień przybiera. A u Ciebie jak ? Tylko że ja karmię mm bo swojego pokarmu mam za mało i mała się nie najada denerwuje się i płacze. Zauważyłam ostatnio że straszne gazy ma. Czy jak karmi się mm to przepaja się czy raczej nie ?
 
No tak około 200g na tydzień przybiera. A u Ciebie jak ? Tylko że ja karmię mm bo swojego pokarmu mam za mało i mała się nie najada denerwuje się i płacze. Zauważyłam ostatnio że straszne gazy ma. Czy jak karmi się mm to przepaja się czy raczej nie ?
Mój się urodził z waga 2930 , na wyjście ze szpitala miał 2730 , a dziś ważył 3100 😊 ja karmie tylko piersią wiec nie pomogę :(
 
Dziewczyny ratunku. Mam jakiś koszmarny nawal. Mała się przystawka często a ja zamiast piersi mam dwa głazy. Do tego ból i gorąco. Co robić? Cała noc przed nami
 
reklama
Do góry