reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Odzież niemowlęca i dziecięca [emoji199]
Od ręki i na zamówienie, wszystko czego szukasz dla swojego maluszka [emoji3590]
Zapraszam!

 
Co bierzecie na wyjście ze szpitala dla malucha? Powiedzmy, że będzie 5-10stopni. Kombinezon ocieplany? Czy będzie mu za gorąco?
I wogole jaki kombinezon najwygodniejszy do fotelika, wózka?
Taki zwykły z raczkami i nóżkami, czy taki gdzie całe dziecko się wkłada, tylko głową wystaje, czy może taki z raczkami ale na dole jak śpiworek zabudowany? 😁 Moje dylematy 😁
 
Co bierzecie na wyjście ze szpitala dla malucha? Powiedzmy, że będzie 5-10stopni. Kombinezon ocieplany? Czy będzie mu za gorąco?
I wogole jaki kombinezon najwygodniejszy do fotelika, wózka?
Taki zwykły z raczkami i nóżkami, czy taki gdzie całe dziecko się wkłada, tylko głową wystaje, czy może taki z raczkami ale na dole jak śpiworek zabudowany? 😁 Moje dylematy 😁
ja kupiłam kombinezon ala pajacyk, mam do szpitala 10-15minut, to chyba się nie zagotuje, czasem listopad bywa paskudny, a ja mam termin pod koniec
 
Jak chcesz wkładać do wózka dziecko to obojętnie jaki kupisz ale jak chcesz do fotelika to pajacyk lepszy bo między nóżkami trzeba zapisać pas.
Co bierzecie na wyjście ze szpitala dla malucha? Powiedzmy, że będzie 5-10stopni. Kombinezon ocieplany? Czy będzie mu za gorąco?
I wogole jaki kombinezon najwygodniejszy do fotelika, wózka?
Taki zwykły z raczkami i nóżkami, czy taki gdzie całe dziecko się wkłada, tylko głową wystaje, czy może taki z raczkami ale na dole jak śpiworek zabudowany? [emoji16] Moje dylematy [emoji16]
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem po wizycie u endokrynologa. Stwierdził, że wyniki z krwi nie są takie złe... Ale niestety mam guzek na tarczycy i to nie mały... Czeka mnie obserwacja i kontrole co 3-4 tygodnie a po porodzie biopsja :(
 
Do góry