reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

No to malutko przybralas , prawie wcale. Ale jeśli dzidziuś dobrze rośnie to bym się nie przejmowala. U mnie waga rośnie w zeszłym tygodniu miałam już 10 kg na plusie a wiem że to jeszcze nie koniec [emoji23][emoji3] ja ile w wersję wieloryb [emoji23][emoji3]
jaki tam wieloryb. byłam w pon u położnej, z moim +9 kg i mówiła, że przyrost ok, nie za dużo i nie za mało. za to moja diabetolog mówi, że nie przytyłam wiele, ale wydaje mi się, że jeszcze z 5 kg w 2 miesiące może przybyć
 
reklama
Dziewczyny jak u Was z przyrostem wagi? Bo ja zaczynam sie mocno denerwowac bo od lipca waga ani drgnie. A podobno teraz powinno sid najwiecej przybierac. Generalnie na poczatek ciazy mialam lekki naddatek (wazylam 58 kg gdzie moja opttmalna waga to 55-56kg) i sporo wymiotowalam wiec jakos brakiem tycia sie nie przejmowalam. Ale od lipca waga stoi a ja nie moge magicznych 60kg przekroczyc. W ubieglym tygodniu bylam na usg i maly wazy jak nalezy (prawie 1700) i lekarz kazal mi sie nie przejmowac ale łatwo powiedziec. Jak u waz z wagą?

Ja też nie bardzo tyję, bo tylko 2 kg na plusie, a za chwilę 29tc. Lekarz mówił, żeby się tym nie przejmować, póki dziecko nabiera prawidłowo na wadze, więc z tego założenia wychodzę ;)
 
Ja też nie bardzo tyję, bo tylko 2 kg na plusie, a za chwilę 29tc. Lekarz mówił, żeby się tym nie przejmować, póki dziecko nabiera prawidłowo na wadze, więc z tego założenia wychodzę ;)
Serio? Bo wszyscy w kolo na mnie krzycza ze za malo itd. Moj lekarz tez mowi zeby sie nie przejmowac ale jak wszyscy w kolo Ci tluką to sobie zaczynasz przybierac do glowy
 
I jak tam się czujesz? Masz jakieś dolegliwości coś się dzieje?


Dziękuję, że pytasz ❤️

Mamy się dobrze, mialam robione 2 razy ktg i żadnych skurczy nie mam. Dziś mnie wypuszczą. Szyjka ma 27 mm i jest twarda więc jest okej. Dostane nospe i luteine 2x2 po 100 mg.

Brzuch mi twardnieje jak tylko wstane więc pozostaje mi leżeć jak najwięcej 🤷‍♀️

I ja mam +8kg póki co a już sie czuje jak orka 😂

A Ty jak sie czujesz? Imię wybrane? ❤️
 
Dziękuję, że pytasz ❤️

Mamy się dobrze, mialam robione 2 razy ktg i żadnych skurczy nie mam. Dziś mnie wypuszczą. Szyjka ma 27 mm i jest twarda więc jest okej. Dostane nospe i luteine 2x2 po 100 mg.

Brzuch mi twardnieje jak tylko wstane więc pozostaje mi leżeć jak najwięcej 🤷‍♀️

I ja mam +8kg póki co a już sie czuje jak orka 😂

A Ty jak sie czujesz? Imię wybrane? ❤️
Cudownie. Najwazniejsze ze z obojgiem wszystko ok. Jestes juz spokojniejsza?
 
Serio? Bo wszyscy w kolo na mnie krzycza ze za malo itd. Moj lekarz tez mowi zeby sie nie przejmowac ale jak wszyscy w kolo Ci tluką to sobie zaczynasz przybierac do glowy

Mi też mówili, że za mało jem.. że dziecko nie będzie rosło, jak to tak tylko tyle przytyć, że to niedobrze.
Powiedziałam im co na to lekarz dość dosadnie i przestali to komentować :p
Jeśli dzieciątko ma dobrą wagę, to wszystko jest w porządku.
Także nic z tym nie zrobisz, a na siłę nie będziesz w siebie pakować jedzenia, ja jem normalnie, nie głodze się, ale też nie obżeram, bo nie mam jakiegoś mega apetytu, a do tego od prawie dwóch miesięcy 80% dnia leżę, ze względu na skracająca się szyjkę, więc wydawało się na początku, że przez brak ruchu będę szybciej tyć, ale jednak nie.
 
Dziewczyny ogladalyscie się od dołu? Chodzi mi o to czy widzialyscie jak wygląd teraz wasze wejście do pochwy ? Bo ja wczoraj spojrzałam i trochę siebie nie poznałam
emoji23.png
wszystko jest takie rozpulchnione i jak by " obrzekniete

Oj.. ja tez zdziwiłam się jak chcialam sprawdzić jak mi poszła depilacja na czuja :D
Także, takie rozpulchnienie jest chyba normalne.

Dziewczyny jak u Was z przyrostem wagi?

33+2 i 11kg na plusie. Ostatnio waga wyhamowała choć podjadam slodkiego :p
Generalnie to bardzo dobrze czuje sie w temperaturze około 20 st wiec w sumie ciesze sie, że koniec z upałami :)

U mnie brzuch tez czasami stawia się, ale sama jestem sobie winna. W poniedzialek przegiełam ze sprzataniem, grabieniem trawy itp. tak, ze przez kolejne 2 dni brzuch jak kamień...
 

Załączniki

  • 20200909_213538.jpg
    20200909_213538.jpg
    989,2 KB · Wyświetleń: 143
reklama
Dziewczyny jak u Was z przyrostem wagi? Bo ja zaczynam sie mocno denerwowac bo od lipca waga ani drgnie. A podobno teraz powinno sid najwiecej przybierac. Generalnie na poczatek ciazy mialam lekki naddatek (wazylam 58 kg gdzie moja opttmalna waga to 55-56kg) i sporo wymiotowalam wiec jakos brakiem tycia sie nie przejmowalam. Ale od lipca waga stoi a ja nie moge magicznych 60kg przekroczyc. W ubieglym tygodniu bylam na usg i maly wazy jak nalezy (prawie 1700) i lekarz kazal mi sie nie przejmowac ale łatwo powiedziec. Jak u waz z wagą?
Serio? Bo wszyscy w kolo na mnie krzycza ze za malo itd. Moj lekarz tez mowi zeby sie nie przejmowac ale jak wszyscy w kolo Ci tluką to sobie zaczynasz przybierac do glowy
Ja teraz zaczęłam pomału tyć i od początku jakieś 6-7kg do przodu, trochę wymiotowałam ale lekarka wczoraj nic nie mówiła że mało, ja po prostu jestem wysoka i szczupła trochę szersze biodra i mały się tam chowa ale z nim wszystko ok, a mam 32 tv.
 
Do góry