reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny, czy któraś ma dolegliwości bólowe krocza? Takie ciągnięcia, rwania przy ruchach. Mi dokuczają od kilku tygodni, głównie w nocy przy przywracaniu, ale 2 dni temu po większym wysiłku były też w ciągu dnia przy chodzeniu :/
 
reklama
Ja mam czasem takie uczucie ciągnięcia czy pobolewania w kroczu. Ale nie cały czas tylko okresowo A spanie w nocy to wogole jest meczarnia nie mogę się ułożyć albo plecy bolą albo siku się chce.
Dziewczyny, czy któraś ma dolegliwości bólowe krocza? Takie ciągnięcia, rwania przy ruchach. Mi dokuczają od kilku tygodni, głównie w nocy przy przywracaniu, ale 2 dni temu po większym wysiłku były też w ciągu dnia przy chodzeniu :/
 
Dziewczyny, czy któraś ma dolegliwości bólowe krocza? Takie ciągnięcia, rwania przy ruchach. Mi dokuczają od kilku tygodni, głównie w nocy przy przywracaniu, ale 2 dni temu po większym wysiłku były też w ciągu dnia przy chodzeniu :/
Mi zaraz po 20 tyg zaczęło to doskwierać do tego stopnia ze pare dni brałam leki przeciwbólowe , które średnio pomagały . Teraz jestem w 31 tc i jak więcej pospaceruje to wieczorem bardzo boli :( dodam ze przy stosunku nie boli
 
Mi zaraz po 20 tyg zaczęło to doskwierać do tego stopnia ze pare dni brałam leki przeciwbólowe , które średnio pomagały . Teraz jestem w 31 tc i jak więcej pospaceruje to wieczorem bardzo boli :( dodam ze przy stosunku nie boli. A ogólnie dyskomfort czuje cały czas nawet rano jak wstanę , albo jak spaceruje z starszym synem , wieczorem czasem jednej nogi podnieść nie umiem dosłownie
 
Hej! Macie jakieś listy wyprawkowe do szpitala, nie wiem czy nie przesadziłam z moją ale chcę już być spakowana, póki co "plecak dla mamy":
- majtki poporodowe siateczka (dwa opakowania)
- wkładki laktacyjne
- chusteczki nawilżające
- wkłady poporodowe
- klapki
- szlafrok
- 2 ręczniki (duży i mały)
- 3 pary skarpetek
- 3 koszule nocne
- koszulka do porodu
- mała poduszka
- kubek, sztućce, przekąski
- bilon
- telefon z ładowarką
- książka
- balsam do ciała
- szampon i żel pod prysznic
- grzebień
- preparat do higieny intymnej
- dezodorant
- żel do mycia twarzy
- krem do twarzy
- kredka do brwi
- bezbarwna, natłuszczająca pomadka
- dużo wody w butelce z dzióbkiem

Uff... nie wiem czy nie przesadziłam, może coś jest bezsensu albo o czymś zapomniałam :O Chce być dobrze przygotowana i czuć się tam najbardziej komfortowo jak się da bo to jest dla mnie mega stresująca sytuacja, nigdy w życiu nie byłam w szpitalu i strasznie się boję. Pakuję się pod kątem tego, że będę miała cesarkę i nie będę karmić piersią. Jakieś rady? ;D
 
Hej! Macie jakieś listy wyprawkowe do szpitala, nie wiem czy nie przesadziłam z moją ale chcę już być spakowana, póki co "plecak dla mamy":
- majtki poporodowe siateczka (dwa opakowania)
- wkładki laktacyjne
- chusteczki nawilżające
- wkłady poporodowe
- klapki
- szlafrok
- 2 ręczniki (duży i mały)
- 3 pary skarpetek
- 3 koszule nocne
- koszulka do porodu
- mała poduszka
- kubek, sztućce, przekąski
- bilon
- telefon z ładowarką
- książka
- balsam do ciała
- szampon i żel pod prysznic
- grzebień
- preparat do higieny intymnej
- dezodorant
- żel do mycia twarzy
- krem do twarzy
- kredka do brwi
- bezbarwna, natłuszczająca pomadka
- dużo wody w butelce z dzióbkiem

Uff... nie wiem czy nie przesadziłam, może coś jest bezsensu albo o czymś zapomniałam :O Chce być dobrze przygotowana i czuć się tam najbardziej komfortowo jak się da bo to jest dla mnie mega stresująca sytuacja, nigdy w życiu nie byłam w szpitalu i strasznie się boję. Pakuję się pod kątem tego, że będę miała cesarkę i nie będę karmić piersią. Jakieś rady? ;D
Lista w sumie fajna :)
Kosmetyki weź sobie w wersji mini :) zajmą mniej miejsca a dużych i tak się nie zużyje za te kilka dni.
 
Hej dziewczyny;)
Mam do Was pytanie odnośnie aspirator do noska;) naczytalam się ale szczerze nie mam pojęcia co wybrać. Jakieś rady?;)
Najlepszy jest katarek do odkurzacza. Ale ten odkurzacz bywa problematyczny :/ czytałam o aspiratorach na baterie czy akumulatorki i sama nie wiem. Patrzyłam też na Nosiboo bo to podobno ciągnie jak odkurzacz ale jest bardziej poręczne. Za to kosztuje 500-600zl. Osobiście nie lubię adpiratorów na siłę płuc bo nie mam siły ssania odpowiedniej 😝😂
 
reklama
Najlepszy jest katarek do odkurzacza. Ale ten odkurzacz bywa problematyczny :/ czytałam o aspiratorach na baterie czy akumulatorki i sama nie wiem. Patrzyłam też na Nosiboo bo to podobno ciągnie jak odkurzacz ale jest bardziej poręczne. Za to kosztuje 500-600zl. Osobiście nie lubię adpiratorów na siłę płuc bo nie mam siły ssania odpowiedniej 😝😂
Właśnie też patrzyłam na ten Nosiboo Ale cena troszkę mnie zmrozila;) chociaż może warto ;)))
 
Do góry