reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja się tylko boje tego, że biopsję mi zrobią po porodzie dopiero. A jeśli tam dzieje się coś złego to jednak te 2-3 miesiące czekania to dużo przy groźnych zmianach.
tylko nawet jak coś wyjdzie, to i tak nic z tym nie zrobią teraz, tylko będą czekać do porodu. jestem w podobnej sytuacji, czekam na wyniki histopatologii z mojego polipa z szyjki macicy. pozostaje nam tylko być dobrej myśli
 
tylko nawet jak coś wyjdzie, to i tak nic z tym nie zrobią teraz, tylko będą czekać do porodu. jestem w podobnej sytuacji, czekam na wyniki histopatologii z mojego polipa z szyjki macicy. pozostaje nam tylko być dobrej myśli
Teraz nic nie zrobią, ale zawsze można rozważać wcześniejszy poród gdyby konieczne było szybkie leczenie. U mnie już 31tc. Oczywiście wolę doczekać do terminu ale to będą tygodnie nerwow, które nie są wskazane :/
 
Teraz nic nie zrobią, ale zawsze można rozważać wcześniejszy poród gdyby konieczne było szybkie leczenie. U mnie już 31tc. Oczywiście wolę doczekać do terminu ale to będą tygodnie nerwow, które nie są wskazane :/
A jak wyszły prenatalne ? Bo kojarzę ze pisalas ze miałaś wody na górnej granicy ?
 
A jak wyszły prenatalne ? Bo kojarzę ze pisalas ze miałaś wody na górnej granicy ?
Wody miałam przy wyjsciu ze szpitala AFI 21 a na USG prenatalnym teraz AFI 16, więc widocznie był to tylko okresowy przyrost wód. Albo akurat młody się wysikał 😝 w każdym razie z małym wszystko jest w porządku, szyjka 3,5cm zamknieta.
 
Teraz nic nie zrobią, ale zawsze można rozważać wcześniejszy poród gdyby konieczne było szybkie leczenie. U mnie już 31tc. Oczywiście wolę doczekać do terminu ale to będą tygodnie nerwow, które nie są wskazane :/
to prawda, teraz tyle tych nowotworów, że strach i to coraz młodsi. ja licze, że mały wyjdzie w 38 tc.
 
to prawda, teraz tyle tych nowotworów, że strach i to coraz młodsi. ja licze, że mały wyjdzie w 38 tc.
Właśnie o to chodzi. Co mi z tego że urodzę o czasie jak potem się okaże, że to np nowotwór złośliwy? Przez ten czas może dać przerzuty. A przeciez na wyniki biopsji też się czeka. Mam 3 dzieci, czwarte w drodze i muszę być zdrowa dla nich. MUSZE!
 
reklama
Do góry