reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
No mnie tez boli ostatnio mogę powiedzieć , ze często ;/ zgaga dopada tez są takie dni , ze cały dzień mnie trzyma 😳 ogólnie tez nie umiem dużo jeść , bo zaraz czuje się jak balonik
 
Madela swing. Ja poprzednio miałam i próbowałam ręcznym i słabszym elektrycznym i klapa. Skończyłam na tym i używałam do 8 miesięcy. Teraz nie chce już eksperymentów. Zrobię co będę mogą żeby karmić piersią ale.jak by co muszę mieć porządny sprzęt ratunkowy.
Jaki kupiłaś laktator? Podeslesz linka:)
Screenshot_20200819-224327_Chrome.jpeg
 
Hej dziewczyny jeśli chodzi o laktator elektryczny też przymierzam się do zakupu i nie za drogo i dużo pozytywnych opinii słyszałam na temat esperanza A nowy kosztuje około 100 zł na allegro także ja kupię ten i się okaże czy faktycznie będzie ok 😊 W.poniedzialek miałam wizytę u gin i malutka waży 950g 27tc A jak u was z wagą u maluszków? 😊
U nas 26+3 było 877g 😁
Laktator też mam zamówiony ten Esperanza 2 w1 przy okazji zamawiania wózka i fotelika wzięłam ZX tego samego sklepu 😉
 
reklama
Dziewczyny, nie wiem jak to ogarnąć, taka sytuacja.
Umówilam sobie wizyte na NFZ u gina, zeby trochę ograniczyć wydatki na badania a trochę ich będzie na koniec ciąży. I teraz mam problem, nie chce, zeby nowy gin cos.mi tam wpisywał w kartę ciąży, chce dalej chodzic do mojej gin. Pytanie tylko czy lekarz z NFZ nie bedzie robił problemu? Jakie macie doświadczenia?
 
Do góry