reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Hej! Wczoraj miałam krzywą cukrową, wynik niby mieści się w normie, ale zastanawiam się czemu wartość po 2h jest wyższa niż po 1h, czy któraś z Was też tak miała i lekarz odniósł się do tego? Moje wartości:
Na czczo : 88mg/dl
Po 1h : 100 mg/dl
Po 2h : 148 mg/dl
Też tak miałam i mnie to zastanawiało, ale lekarz powiedział, że jest bardzo dobrze, więc nie drążyłam tematu 😉
 
Hej! Ja wczoraj miałam wizytę, w sumie wszystko ok, tylko zastanawiam się, bo moja Mała jest ułożona pośladkowo póki co. Jak są ułożone Wasze maleństwa? W sumie jest jeszcze czas na zmianę pozycji, ale chyba bym się wcale nie pogniewała jakby się okazała planowana cesarka... 😂🤔
 
Hej! Ja wczoraj miałam wizytę, w sumie wszystko ok, tylko zastanawiam się, bo moja Mała jest ułożona pośladkowo póki co. Jak są ułożone Wasze maleństwa? W sumie jest jeszcze czas na zmianę pozycji, ale chyba bym się wcale nie pogniewała jakby się okazała planowana cesarka... 😂🤔
Mój to skacze tak po brzuchu że na pewno co chwilę jest w innej pozycji. A leży ze mną dziewczyna w 38tc której maluch był ułożony posladkowo i miała zaplanowane CC a dzidzia się teraz odwróciła główką w dół ;)

Jak ja słyszę te maluszki płaczące tu to już chce mojego mieć przy sobie 🤗🥰
 
Screenshot_2020-08-21-13-45-39-46.jpg


Takie coś znalazłam odnosnie porodów rodzinnych.
 
Zobacz załącznik 1166055

Takie coś znalazłam odnosnie porodów rodzinnych.
No to powiem Ci, ze u nas kolega zadzwonił do szpitala, ze ma prawo uczestniczyć w porodzie i że działają wbrew prawom pacjenta, to mu powiedzieli, że jak chce to niech oddaje sprawe do rzecznika, oni nie pozwalają i tyle. Olał to, no bo wiadomo, że żona dawno by urodziła, nim cała sprawa by ruszyła.
 
reklama
Hej! Ja wczoraj miałam wizytę, w sumie wszystko ok, tylko zastanawiam się, bo moja Mała jest ułożona pośladkowo póki co. Jak są ułożone Wasze maleństwa? W sumie jest jeszcze czas na zmianę pozycji, ale chyba bym się wcale nie pogniewała jakby się okazała planowana cesarka... 😂🤔
Wcale sie nie dziwie. Ja miałam mętlik w głowie jak rodzic i jak sie okazało ze nie mam wyjscia i musze miec cc to odetchnęłam z ulgą
 
Do góry