reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Denerwuje mnie takie wykupywanie poloznej, gdzie i tak rodzimy w szpitalu panstwowym. Placimy podatki i nagle wielką łaska, zeby odpowiadnio zająć sie pacjentem. Prowadzę ciąże prywatnie i nawet nie chce liczyc ile juz wydałam...
Sama wybrałam szpital gdzie nie ma opcji wykupu poloznej, sugerowałam się dobrymi opiniamii w opiece okołoporodowej.
 
Denerwuje mnie takie wykupywanie poloznej, gdzie i tak rodzimy w szpitalu panstwowym. Placimy podatki i nagle wielką łaska, zeby odpowiadnio zająć sie pacjentem. Prowadzę ciąże prywatnie i nawet nie chce liczyc ile juz wydałam...
Sama wybrałam szpital gdzie nie ma opcji wykupu poloznej, sugerowałam się dobrymi opiniamii w opiece okołoporodowej.
I tak powinno być, szpital państwowy i zakaz wykupu. Chore jest też to, że trzeba prowadzić ciążę prywatnie, by być spokojniejszym.
 
I tak powinno być, szpital państwowy i zakaz wykupu. Chore jest też to, że trzeba prowadzić ciążę prywatnie, by być spokojniejszym.
Ja trzy ciąże prowadziłam na NFZ i nie czułam się gorzej zaopiekowana. Nie miałam potrzeby podglądać malucha co miesiąc 😉 teraz prowadzę prywatnie bo przez covida nie było wizyt na NFZ 🤷🏼‍♀️
 
Ja trzy ciąże prowadziłam na NFZ i nie czułam się gorzej zaopiekowana. Nie miałam potrzeby podglądać malucha co miesiąc [emoji6] teraz prowadzę prywatnie bo przez covida nie było wizyt na NFZ [emoji2372]
I ja też. Jedynie co mnie denerwowało to czekanie w kolejce czasem nawet 2 godziny. Położnej nie będę opłacać.
Co innego gdybym rodziła w domu ale jednak się nie zdecyduję. Za drogo. Dzisiaj się przeraziłam jak policzyłam że tak naprawdę za 4 miesiące już mały może być z nami[emoji7] tak mi szybko ta ciąża mija.
Dziewczyny pomóżcie- w sobotę mamy gości (troszkę nas będzie) i robimy grilla- potrzebuję super hiper pysznej sałatki[emoji1745] te oklepane już mi się przejadły.
 
Cześć dziewczyny u mnie czasu mało a robory dużo. Zabraliśmy się z mężem za mały remont. Zmieniamy meble w salonie i w łazience razem z umywalką bo chcemy mieć suszarkę. Ja już mam dość tego ciągłego wieszania prania a będzie jeszcze wiecej. Polowkowe mam we wtorek i ciekawa jestem co tam u dzidziusia i kto tam siedzi. Brzuch już nie robi złudzeń wiadomo że to nie efekt przejedzenia.[emoji3] ja startowałam z wagi 55-56 kg a teraz mam prawie 62 kg więc zaczynam robić się już duża. W pierwszej ciąży przytulam z 16 kg i teraz raczej mniej nie będzie.
 
Ja trzy ciąże prowadziłam na NFZ i nie czułam się gorzej zaopiekowana. Nie miałam potrzeby podglądać malucha co miesiąc 😉 teraz prowadzę prywatnie bo przez covida nie było wizyt na NFZ 🤷🏼‍♀️
Ja tez tak mówiłam w pierwszej ciąży , az na badaniach prywatnych wyszło ze synek 4 tygodnie mniejszy , urodził się z hipotrofia
 
reklama
Do góry